Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Moderátorok megtennétek, hogy...

Moderátorok megtennétek, hogy törlitek az elf barral kapcsolatos kérdéseket?

Figyelt kérdés

Csak mert illegál a cucc és nem volna jó ha a gyakorit is becsukatná a hatóság amiatt, mert itt is megy a terjesztés és a dezinformáció.

Kezeljétek úgy mint a drogokra vonatkozó kérdéseket!

A vonatkozó NAV állásfoglalás:

[link]

Köszönjük a munkátokat!



2022. jún. 16. 11:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
84%
Huszasom, a gyilkosság is a tiltott tevékenységek körébe tartozik, mégis bátran - és jogszerűen - kérdezhetem meg, hogy mi ma Magyarországon a gyilkosság büntetési tétele.
2022. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
9%
21-eske le van írva a jogszabályban , esetekre vonatkozóan.. HA gyilkolsz emgbüntetnek, ahogy Elf BAr használatnál is.
2022. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
86%

Attól, hogy le van írva a jogszabályban, még megkérdezhetem itt is.

Vagy - ha a te logikádat követem - bármi, ami valahol már le van írva, nem kéne hogy itt megkérdezhető legyen?

Arról nem beszélve, hogy nyilván elkerülte becses figyelmedet, hogy a kérdező MINDEN az elfbárra vonatkozó kérdést töröltetni és tiltani akar. Nem csak az illegális beszerzésre vonatkozókat, mindent. Azt is, hogy hol lehet feljelenteni az illegális forgalmazót. Azt is, hoyg honnan ered a márkanév. Azt is, hogy Ugandában is be van-e tiltva. Mindent.

Jöhetsz lepontozni ész nélkül, de ez nem változtat azon, hoyg a kérdező ötlete botorság.

2022. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem írtam sehol, hogy "minden".
2022. jún. 19. 12:08
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

"Moderátorok megtennétek, hogy törlitek az elf barral kapcsolatos kérdéseket?"

Érdekes, én ebben nem látom azt, hogy csak a kérdések egy csoportját szeretnéd töröltetni.

2022. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok neked, mert ebben a szellemi harcban te fegyvertelenül állnál ki.
2022. jún. 19. 14:15
 27/39 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ne menj olyan szellemi harcba, ahol a saját állításodat sem tudod megvédeni. Nem írtad le hogy milyen kérdéseket akarsz töröltetni, hanem hogy "a kérdéseket". Abban pedig mind benne van.
2022. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
84%

"Nem válaszolok neked, mert ebben a szellemi harcban te fegyvertelenül állnál ki."

Engem te ne félts, bátran magyarázd el nekem, szellemileg fejletlennek, hogy a "törlitek az elf barral kapcsolatos kérdéseket" hol, milyen módon határolja be a törlendő kérdések csoportját, azaz milyen módon adja a moderátorok tudtára, hoyg nem az összes kérdés törlését szeretnéd elérni.

Csak nyugodta, saját szavaiddal, majd ha nem értelek, megkérek valakit, hogy segítsen megérteni.

2022. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
89%
vaaagy, ezt figyeljétek, akár le is állhatnátok mindketten. A modok majd törölnek amit akarnak, ha nem tetszik írsz nekik vagy csak szimplán nem olvasod el ezeket a kérdéseket. A másik meg ne szellemi harcoljon egy egyértelműen csak provokálni kérdező agyhalottal.
2022. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem szoktam a trollokat etetni. Csak annyit fűznék hozzá most mégis, hogy a modik okosabbak mint a mi kis provokátorunk, tudják mi törlendő és mi nem. Tegnap és ma is a konkrétan megrendeléssel, átvétellel, vásárlással, árusítással kapcsolatos kérdéseket szántották be, a többi, kérdés maradt. Meg lehet nyugodni a ...ba! :)
2022. jún. 19. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!