Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kedves fórumozók, miért nem...

Kedves fórumozók, miért nem foglalkoztok az alábbi kérdésekkel?

Figyelt kérdés

Kedves fórumozók!

Válaszoljatok nekem, hogy miért van az, ha egy ilyen kérdésnél

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

(igaz hogy nem erről szól a kérdés, de a véleményemet leírhatom), óvva intem az idióta tizenéveseket attól, hogy kipróbálják a kábszer bármilyen formáját, lepontoznak, esetleg meg is szólnak? Miért van az, hogy mindig jön egy nagy élettapasztalattal rendelkező idióta(feltételezem, hogy szintén tizenéves), aki odaírja, hogy "egy cigitől nem fogsz rászokni, szívjad csak nyugodtan"? Az hogy valakiből kábszeres lesz-e, az nem attól függ, hogy hány füves cigit szív el, hanem attól, hogy milyen erős az akaratereje. Ha valaki "gyenge" akkor már az első alkalom is lehet olyan hatással rá, hogy többé nem tudja abbahagyni. A dohányos, kábszeres is az első cigivel kezdi, az alkoholista is az első pohárral kezdi. Úgy gondolom, hogy ennek a portálnak azon kívül, hogy az emberek válaszolnak egymás kérdésére némi oktató szerepe is kéne, hogy legyen, hogy az emberek tudják mi az ami nagyon nem helyes, mi az amit el kellene kerülni. Eddig még egy választ sem láttam, amely az ilyen kérdésekre azt írná, hogy: ne csináld öreg mert hülye maradsz! Ezek szerint csak én érzem úgy, hogy a felnövekvő ifjúságot figyelmeztetni kell a buktatókra hogy ne ba***ák el az életüket? 34 éves vagyok, ezt csak azért írom le, hogy a fiatalok ne könyveljenek el úgy, hogy megint itt van egy "öreg" aki nem tud semmit az egészről csak azt hajtogatja amit a tv-ben lát. Ha csak azért hallgattok az ilyen kérdéseknél, mert az a véleményetek, hogy az ilyen hülyék szívjanak sósavat és dögöljenek meg sorban, benneteket nem is érdekel, akkor nem szóltam.


2008. dec. 14. 20:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A kommentekből úgy látom, hogy ez a probléma senkit sem foglalkoztat. Most már engem se.
2008. dec. 15. 17:54
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, míg a világ tele van bunkó barmokkal, és az ország vezetői is, mind, akik a Parlamentben csücsülnek, zsebre vágják a milliókat, és közben csak lyukat dumálnak az emberek hasába, és a hülyébbnél hülyébb ötleteikkel nyomorba taszítják a kisembert, játsszák a vezetők a sztrájkot, és az kapja az anyázást, aki tisztességesen dolgozik, addig egy anonim internetes oldalon egy ilyen általad felvetett kérdésben az égvilágon senki nem fog komolyan venni egy népokító szöveget, már csak azért se, mert van, aki csak kíváncsiságból, van, aki csak érdeklődésből, és van, aki csak hülyeségből tesz fel ilyen kérdést, nem beszélve arról, hogy a moderátorok, ha úgy tetszik nekik, ide-oda pakolgatják a kérdéseket, akkor is, ha a kérdező máshova szánta eredetileg.


Más, én nem is láttam ezeket a kérdéseket, megint más, hogy én nem tudok érdemben hozzászólni, mert nekem nincsenek ilyesmi szenvedélyeim, szóval szóljon hozzá az, akinek ebben tapasztalata van.

Ismerek olyan embert másrészt, aki fiatalon dohányzott, fiatalon fogadásból tette le, azóta nem nyúlt hozzá, 50 éves elmúlt. Ez egyéni dolog is, ki hogy áll az ilyen dolgokhoz, van, aki képes elhagyni minden nélkül, és a kipróbálás csak kipróbálás marad, van, akinek nem ilyen egyszerű.

Ez az oldal arra van, hogy kérdezzünk, esetleg mások tapasztalatairól érdeklődjünk.

2008. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
Én azt hiszem értem a problémádat,de ha valaki feltesz itt egy kérdést,az csak véleményeket,tanácsokat olvas ,és egy ép eszű ember ( a tizenéves is az,te is voltál) ezeket elolvassa,aztán vagy megfogadja vagy nem,nem vagy te hittéritő,hogy minden leányanyával és kábszeressle neked kelljen foglalkozni.Azt meg végképp nem értem: először probálsz hiteles lenni,a kábszeres,a cigis is az első szállal kezdi,aztán még le is irod,hogy te magad is dohányzol.Akkor miért lenne jogos,hogy kioktatod a tinédzsereket? elég röhejesen hat,ha valakinek a cigi lóg a pofájából,és ennek a káros hatásairól pampog másoknak.Üdv (nem vagyok drogos,se tinédzser,félreértések elkerülése végett:-) ,valamint a fent linkelt kérdésekhez sem írtam választ
2008. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!