Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kedves fórumozók, miért nem...

Kedves fórumozók, miért nem foglalkoztok az alábbi kérdésekkel?

Figyelt kérdés

Kedves fórumozók!

Válaszoljatok nekem, hogy miért van az, ha egy ilyen kérdésnél

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

(igaz hogy nem erről szól a kérdés, de a véleményemet leírhatom), óvva intem az idióta tizenéveseket attól, hogy kipróbálják a kábszer bármilyen formáját, lepontoznak, esetleg meg is szólnak? Miért van az, hogy mindig jön egy nagy élettapasztalattal rendelkező idióta(feltételezem, hogy szintén tizenéves), aki odaírja, hogy "egy cigitől nem fogsz rászokni, szívjad csak nyugodtan"? Az hogy valakiből kábszeres lesz-e, az nem attól függ, hogy hány füves cigit szív el, hanem attól, hogy milyen erős az akaratereje. Ha valaki "gyenge" akkor már az első alkalom is lehet olyan hatással rá, hogy többé nem tudja abbahagyni. A dohányos, kábszeres is az első cigivel kezdi, az alkoholista is az első pohárral kezdi. Úgy gondolom, hogy ennek a portálnak azon kívül, hogy az emberek válaszolnak egymás kérdésére némi oktató szerepe is kéne, hogy legyen, hogy az emberek tudják mi az ami nagyon nem helyes, mi az amit el kellene kerülni. Eddig még egy választ sem láttam, amely az ilyen kérdésekre azt írná, hogy: ne csináld öreg mert hülye maradsz! Ezek szerint csak én érzem úgy, hogy a felnövekvő ifjúságot figyelmeztetni kell a buktatókra hogy ne ba***ák el az életüket? 34 éves vagyok, ezt csak azért írom le, hogy a fiatalok ne könyveljenek el úgy, hogy megint itt van egy "öreg" aki nem tud semmit az egészről csak azt hajtogatja amit a tv-ben lát. Ha csak azért hallgattok az ilyen kérdéseknél, mert az a véleményetek, hogy az ilyen hülyék szívjanak sósavat és dögöljenek meg sorban, benneteket nem is érdekel, akkor nem szóltam.


2008. dec. 14. 20:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
ez az oldal arról szól hogy bárki megkérdezhet BÁRMIT névtelenül...
2008. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez eleve nem fórum. Én döntöttem el, hogy cigizni fogok, nem az az egy szál amibe párat beleszívtunk 8 évesen barátnőmmel. Én döntöttem. Nem Te, nem az anyám, nem a társaság. Senki nem mozgatja a kezem, senki nem dönt. Ha ennyire a szíveden viseled a dolgot, legyen ez a hivatásod, elárulom, én rengeteg előadást hallottam, a ne cigizz rákos leszel, meg fogsz halni típusokból, és szerintem nem ezzel kell elkezdeni, hanem érveket, hogy mi legyen az életcélom? Az orvosi egyetem? Amire "enyhe" pont előnnyel indulnék, ha 8 általánost végeztek volna a szüleim, maximum 25 éves lennék már legalább egy gyerekkel! Ezek után ne cigizzek? Mert meghalok és vége a karrieremnek?:)
2008. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez azzal jár, hogy a jó válaszokat névtelenül leszavazod és a rosszakat névtelenül jóra értékeled, ha az 100%-on áll?
2008. dec. 14. 21:01
 4/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Tőlem Te azt szívsz amit akarsz. Úgy látom ez a téma téged nem érint.
2008. dec. 14. 21:04
 5/13 A kérdező kommentje:
HOPPÁ! Elfelejtettem leírni, hogy én is cigizek. A cigit és az alkoholt csak azért hoztam fel példának, hogy az ilyen HATÁROZOTT egyének is felfogják miről írok, mint TE 2. válaszoló. Ez a kábító szerekről szól. :)
2008. dec. 14. 21:08
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Khmmm... Az első linkednél a második választ én írtam. Nos, bármíly fájó, nem vagyok tizenéves idióta, 22 éves nő vagyok. Nem érzem magam se felelőtlennek, se idiótának. És 15 évesen szívtam először spanglit, azóta sem szoktam rá, nem vagyok züllött, szétcsúszott, vagy nem tudom milyen (amilyennek gondolom az ilyen embereket képzeled). Amúgy is annyit írtam, hogy vannak akik fogékonyak rá, mások kevésbé. Szerintem ez még az a kategória amit bárki kipróbálha ha kíváncsi rá, hogy milyen.
2008. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3. válaszoló Oké. Mondjuk, hogy igazad van. Amit én hiányolok a válaszokból az egy kis ráhatás a kérdezőre(ha hülyeségről van szó), hogy itt a válaszom de ezt azért nem kéne csinálnod.

Mi lesz ha valaki felteszi a következő kérdést úgy általában mindenkinek: "Megölhetem az anyádat?"

Mindenki válaszol ízlése szerint: igen/nem és tovább mennek egy szó nélkül? Tudom, hogy a példa egy kicsit durva, de az általam felvetett problémára is oda kéne szerintem figyelni.

2008. dec. 14. 23:41
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Jó, lehet, hogy hiányzott a válaszomból az intelem, bár kétlem, hogy ezt név és arc nélkül komolyan veszi valaki. Én ilyet már csak azért sem kérdeznék itt az oldalon, mert ki tudja ki az aki válaszol, lehet, hogy csak hülyíteni akar. Akkor az intelmet komolyan venné bárki?
2008. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Most mi is a te problémád? Hogy valaki csak a kérdésre válaszolt és nem tartott drogellenes kiselőadást? Lehet nem volt kedve és csak leírta a tapasztalatát. Te is leírhattad a véleményed. Más is leírta. Az hogy hogyan lett pontozva az egy dolog. 34 évesen rájöhettél volna, hogy vannak hülyék, kevésbé hülyék, meg nem nagyon hülyék, de nagyon hülyéből is van pár.
2008. dec. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha a nem nagyon hülyéket nem befolyásolná nagyon a nagyon hülyék válasza. Ez így tiszta, nem? :)
2008. dec. 15. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!