Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt miért szeretnek egyesek...

Itt miért szeretnek egyesek nyomozósat játszani? (kisregény..bocsi)

Figyelt kérdés

Sok kérdésnél feltűnt, hogy sokan megvádolják a kérdezőt, hogy "hányszor fogod még kiírni?", "nem unod még?", "már unom" válaszokkal, miszerint ők már láttak hasonló kérdéseket és ez által mindig egy személyt gondolnak a kérdezőnek pedig itt elvileg bármit lehet kérdezni ma is láttam egy kérdést tök normális és szerintem semmi gond nincs vele erre többen neki estek, hogy ez biztos az aki múltkor még az volt stb..miért nem törölték még? Pedig számomra tök átlagos kérdés egy fura szokásról..( https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..

És ez nem csak ez az egynél hanem általam írt kérdésekbe is egyből belekötöttek valahogy pedig tök normálisan kérdeztem ez még régebben volt.

Máskor meg tökre értelmes válaszokat várok pl.lányoktól kérdzek betét márkákat hogy nekik mi vált be jobban mert én szeretnék váltani és erre bepofátlankodik egy vicceskedvű és még másodszor is nekifut egy viccnek mikor kértem hogy ezt ne persze még privátban is elmagyarázza, hogy csak viccelt mikor ez már leesett..És azóta is max 1-2 értelmes választ kapok amúgy meg kong az üresség ott.

Miért van itt ez, hogy más egyből kamunak gondolja vagy más kérdező replikájának gondolja ha már egy kicsit kiesik a saját megszokott világából.

PEdig elvileg ez az oldal gyakori kérdéseknek van nevezne tehát megszokható hogy itt több hasonló kérdés kerül fel és mégis ha egy héten pl.2 hasonló kérdés van egyből így leszólják hogy unom nem unod még pedig semmi nem knéyszeríti őket, hogy rákattintsanak és még válasozljanak a drága idejükből nem?

Csak nekem tűnt fel ez? ÉS mostanában mintha egyre több ilyen emberke lenne itt korábban azért nyugodtabb volt nekem.

Megjegyezném máskor meg valaki nekem ugrott és szó szerint minden mondatomat kibogarázta, hogy én igenis lekezelően kérdeztem és ezt jobb lenne ha bevallanám pedig esküszöm nektek, hogy semmi ilyen szándék nem volt bennem sőt ha volt is nem direkt tehát ha nem tetszik a stílusom akár tovább és léphetett volna de nem tovább szólakozott, hogy én igenis lekezelő vagyok és ismerd végre be pedig semmi olyan mondatomban nem volt lekezelő stílus..puszta kíváncsiság volt. És azóta már nem is figyelem az ilyen kérdéseiemt és ha ez a kérdésem is valakinek lekezelő akkor elnézést előre is és nem szeretnék vitába szállni vele és nem kell külön kiboncolgatni a mondataimat.

Amúgy van egy sejtésem, hogy reggelre törlik a kérdésem de addig is jó lenne ha valaki folytatna eszmecserét velem erről és megosztaná ezekről a gondolatait.

Ja és kiegészítésként sokan ha látnak egyből egy hosszabb regény szerű kérdést első komment egyből olyasmi mint TLTR vagy valami ami gondolom a túl hosszú nem olvasom el angol verziója de hát nem véletlen fejti ki hosszan a kérdező és bízik benne, hogy valaki elolvassa erre egyből ilyen választ kap ami hát lelombozó és már ha ezt a pár mpet erre szánta hogy bepötyögi akkor miért nem kattintott más kérdésre...nem?


Bocsi a regényért és a hibákért.*



2021. máj. 29. 23:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
nem csak neked tűnt fel nekem is és a kérdést ezt ( https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri.. amit megosztottál visszadob a fő oldalra törölték szerintem
2021. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1:Na basszus amikor kiírtam még fenn volt de törölték..
2021. máj. 29. 23:16
 3/17 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..

pedig fenn van és ezt akartam bemásolni..nem igazán értem.

2021. máj. 29. 23:20
 4/17 anonim ***** válasza:
__oldal- ez volt a végén amit a kérdésben linkeltél -szagolgatni ebbe meg ez van a végén amit az előbb linkeltél
2021. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Psylocyber ***** válasza:
14%
tesó, ha húgod bugyiját szereted szagolgatni akkor mielőbb kezeltesd magad... menj el pszichológushoz, vagy, ha kell pszichiáterhez
2021. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Psylocyber ***** válasza:
46%
bocs, most látom, h nem te kérdezted... de akkor is basszus, mi ez már. Lehetne valami külön kategória a perverz állatoknak és akkor nem lenne most hányingerem.
2021. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
7.hallod ez csak egy része volt a kérdésemnek...
2021. máj. 30. 00:43
 8/17 Psylocyber ***** válasza:
31%
igen sorry, gyakorlatilag már standby módban vagyok és nem volt elég koherens a szöveg, hogy átmenjen a szűrőn :) ezért nyilván arra reagáltam amit linkeltél. De mentségemre legyen, hogy 3x is megpróbáltam elolvasni, amit írtál :D
2021. máj. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Psylocyber ***** válasza:
70%

mellesleg arra a kérdésre tényleg az a válaszom, hogy pszichológus...


A te kérdésedre, meg azt tudom válaszolni, hogy itt akkora kretének vannak, hogy nem is értem te miért akadsz fenn rajta.

Persze ettől még lehet, hogy van valami magyarázat rá, de ahhoz valószínűleg megint csak pszichológus kell, szóval azért nem lőttem annyira mellé, ugye?:)

2021. máj. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hol írtam hogy fenn akadok rajta csak megfigyletem és kérdést tettem fel ez is egy jelenség hogy úgy értelmezik hogy ezen én "fennakadok" pedig nem csak részletesebben kifejetem.
2021. máj. 30. 00:59
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!