Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is diktatórikus a...

Szerintetek is diktatórikus a Gyakorikérdések moderációs rendszere?

Figyelt kérdés
Alapból túl szigorú a szabályzatuk és kényük-kedvük szerint törölnek kérdéseket és válaszokat. Van más hasonló oldal a Fbn kívül?

2021. márc. 18. 15:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
76%
Ha meg a Moderátorok szabadabb kezet adnának mindenkinek és még jobban elárasztanák a trollok az oldalt, akkor meg az lenne a baj....
2021. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Így is bőven el van árasztva hülyeséggel, nem nagyon csinálnak semmit amikor kéne.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__11026782..

2021. márc. 21. 23:12
 43/47 anonim ***** válasza:
67%
Ez még egész tűrhető kérdés a többihez képest.
2021. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Az enyém messze nem volt ilyen baromság, mégis törölték mondvacsinált indokkal, amit meg se magyaráztak. Erről beszélek, hogy teljesen szubjektíven ítélkeznek.
2021. márc. 21. 23:28
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

„Nekem az a fura hogy sose láttam még senkit panaszkodni erről, pedig vagy 15 éve biztos létezik ez az oldal és a magyar köztudatban eléggé benne van, de valahogy mégse zavar senkit ez a moderációs stílus, csak itt vagyunk egy páran. A magyaroknak tényleg ennyire mindegy? Egy normálisabb országban már rég tönkrement volna egy ilyen önkényesen vezetett oldal.”


Magyarországon vagyunk. Gyakorlatilag szinte minden nagyobb oldalon kritikán aluli a moderáció, sőt egyes chat oldalak lejtmenetében is komolyan szerepe volt, lásd: gyalogló.


Anno nekem olyan is volt, hogy azért törölték az ukrán és magyar nőkről szóló kérdésemet, mert szerintük általánosítottam.

egyrészt ugye nem ártanak tudni, mi az általánosítás, aztán ha már általánosítani sem lehet, akkor tényleg bohózattá silányul az oldal.


„A magyaroknak tényleg ennyire mindegy?”


alapvetően igen, viszont az engem is meglep, hogy a GYK ilyen régóta ennyire népszerű tud lenni. borzasztóan elavult más hasonló külföldi oldalakhoz képest.


„Nekem az a fura hogy sose láttam még senkit panaszkodni erről”


Nagyon sokan elmentek már innen, érezhetően sokkal kevesebb a hasznos válasz, normális kérdés, tele lett az oldal sánsájndol-féle frusztrált, bu unatkozó buta 30as nővel, meg mindenféle funkcionális analfabétával.

Ergo lehet, h kevesen panaszkodnak, de látszik, h erős lejtmenetben van az oldal már régóta.

2021. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is furcsállom, hogy mikor mi kerül törlésre / nem törlésre. Szerintem sem tesz jót az oldalnak.
2022. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

például ehhez a kérdéshez dupla ennyi válasz volt még nemrég: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__1172..


egyik sem volt trágár stb. a töröltek közül. máskor meg nem törölnek olyat, ami meg akár erőszakra buzdít, szóval nagyon következetlen.

2022. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!