Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is diktatórikus a...

Szerintetek is diktatórikus a Gyakorikérdések moderációs rendszere?

Figyelt kérdés
Alapból túl szigorú a szabályzatuk és kényük-kedvük szerint törölnek kérdéseket és válaszokat. Van más hasonló oldal a Fbn kívül?

2021. márc. 18. 15:42
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
80%

Amennyiben bármikor lehülyézhetnek (ezt lehet) és te ezért nem küldheted el az anyjába (azt moderálják), akkor igen.


Hülye (szerintem fizetett) trollok ámokfutása elfogadott.

2021. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
A vitázást nem támogatják. Értelmezhető (bár kemény) érveket simán törölnek. Igazából ez egy jó vitaoldal lenne, de sokkal elfogadóbbak azokkal szemben, akik egyből a személyed támadják, mint azokkal szemben, akik rámutatnak a válaszoló ténybeli tévedésére.
2021. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan trollok pl, akik minden kérdésnél kötözködnek, na tőlük a hajam az égnek áll..


De nem is a kérdésre válaszolnak, hanem írnak valami baromságot.

2021. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
60%
A 31-es válaszból pl kimoderáltak 3 mondatot. Az arról szólt, hogy a náci, rasszista, alázó hozzászólásokat a legritkább esetben moderálják. Ez probléma és még az erről szóló hozzászólásokat is szűrik.
2021. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Elég durva hogy akármit átírhatnak, amit ők személy szerint éppen jónak látnak. Lényegében nem ez a diktatúra?
2021. márc. 21. 09:31
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetik. Itt szerintem az a legnagyobb baj, hogy a sokszor modik mást érzékelnek problémásnak, mint ami tényleg az. A moderáláshoz nagy gyakorlat és tudás kell. Tipikus szerintem az, hogy a cigányok bűnözőnek történő beállítása a legritkább esetben veri ki a népeknél a biztosítékot, holott a népcsoportokra történő általános dehonesztáló megjegyzés minden esetben rasszista, alkalmasint náci vagy fasiszta. Detto ugyanez van a nők/férfiak esetében is. Azt mondani, hogy a nők/férfiak megbízhatatlanok, önmagában is kirekesztő, ezt elemezgetni pedig biztosan az. A megbízhatatlanságról lehet általában beszélni, de ezt szerintem senkire nem szabadna levetíteni.
2021. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura hogy sose láttam még senkit panaszkodni erről, pedig vagy 15 éve biztos létezik ez az oldal és a magyar köztudatban eléggé benne van, de valahogy mégse zavar senkit ez a moderációs stílus, csak itt vagyunk egy páran. A magyaroknak tényleg ennyire mindegy? Egy normálisabb országban már rég tönkrement volna egy ilyen önkényesen vezetett oldal.
2021. márc. 21. 10:49
 38/47 anonim ***** válasza:
42%

Bocs, de ha ennyire nem érzed jól magad az oldalon, akkor ki kényszerít a használatára?

Ezek szerint neked is jó így, ahoyg van, különben nem írogatnál rajta.

2021. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Nem jó, pont ezért kezdeményeztem, hogy hátha lesz valami változás bár nem sok esélyt látok rá ilyen emberekkel... Sajnos nincs más ilyen kaliberű névtelen magyar oldal szóval kénytelen vagyok ezt használni amíg el nem terjed valami más a köztudatban. Annyira nem tragikus a helyzet, de engem zavar hogy korlátoznak.
2021. márc. 21. 11:16
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod... ez a miénk.

Kici, óccó... de ennyire futotta.

Csinálj jobbat, ha gondolod.

Van egyébként más magyar oldal, csak kong az ürességtől.

2021. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!