Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kinek a szórakozása, hogy...

Kinek a szórakozása, hogy folyamatosan feleslegesen jelölget mindent az adminnak?

Figyelt kérdés
Miért kell mindent jelentgetnibaz adminnak? Főleg ok nélkül?
2021. márc. 9. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem tud mit kezdeni magával... De ez van, nem lehet mit kezdeni vele, majd megunja, vagy tiltják...
2021. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Én szoktam jelentgetni, de nem ok nélkül. Ezt most például nem jelentem.
2021. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
#2 <- Jaj de rendes vagy :D
2021. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha ok nélkül jelentettek, akkor semmi nem történik, tehát nem is szerzel róla tudomást. Ha törlik a kérdésedet/kommentedet, akkor meg valószínűleg nem ok nélkül jelentettek.
2021. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Én egy párszor jelentettem, hogy a kérdés rossz kategóriában van, aztán meguntam, mert ez itt elég gyakori. Az egyébben még hagyján, de némelyik teljesen random helyen volt.
2021. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak 5 ös szinttől lehet
2021. márc. 9. 21:50
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudsz róla, az csak úgy lehet ha a szóban forgó kérdéseket/válaszokat az adminok át is helyezik vagy törlik. Akkor pedig nem felesleges se nem ok nélküli volt a jelentés.
2021. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Ok nélkül senki nem jelentget, márcsak azért sem, mert meg kell adni valami indokot.

Egy bejelentett kérdés vagy választ meg csak akkor kerül törlésre, ha a moderátorok szerint is problémás, ha nem jogos a bejelentés, akkor nem történik semmi.

Ha meg valaki ok nélkül jelentget, akkor öt zárják ki az oldalról.


Viszont ha téged jelentenek be, és emiatt a kérdéseidet/válaszaidat törlik, akkor az nem ok nélküli dolog, éppen ezért nem ártana neked elgondolkodni azon, hogy mi az, ami miatt gyakran elöfordul veled ilyen eset. Ilyenkor ugyanis a hiba benned van, nem abban, aki bejelentette!

2021. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert ha felteszel egy miért kérdést 6:00 kor akkor az zaklatás?
2021. márc. 11. 05:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

NEM AZ a zaklatás, ha reggel 6-kor felteszel egy kérdést, hanem vagy a kérdés tartalma szabályellenes, vagy a fogalmazása ütközik az oldal feltételeivel, vagy nem értelmezhetö, hogy mit is akar megtudni a kérdés feltevöje!


CSAK AZÉRT, mert 6-kor írtad ki, EGYETLEN kérdést sem törölnek!


Ha annyira tudni akarod, MIÉRT törölték a kérdésedet, írd ide konkrétan, MIT kérdeztél!

2021. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!