Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Szeretem,...

Mit csináljak vele? Szeretem, de mindig kamuzik.

Figyelt kérdés

Van 1 lány,aki az egyik barátnőm,nagyon jóba voltunk,de elég fura. Amikor jóba vagyunk,akkor mindig eltudunk beszélni mindenről,de elég gyakran eljátsza,azt,hogy megbeszélünk 1 időpontot,hogy akkor találkozunk,elmegyünk sétálni ilyenek,de előtte egy félórával,szól,hogy ott van nála egy másik barátnője,vagy,hogy nem engedi az anyja.

És,persze,ez nekem rosszul esik,és akkor még mondja,is,hogy jól van sértődj meg blablabla.


2010. júl. 10. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért gondolod rögtön, hogy kamuzik?? Lehet, hogy az anyjának később szólt, vagy hogy összeveszett vele, és ezért nem engedi el... Vagy beállított a barátnője meglepetésből... Szerintem nem kell rögtön azt feltételezned, hogy hazudik. Ha minden meghívásod elutasítja, akkor talán. Akkor kérdezd meg tőle, hogy mi a baja. De ha csak néhányat, akkor nincs gond. :) És a blablabla stb-ket pedig szerintem azért mondja, mert neki is rossz és fáj... Csak azért írom mindezt, mert velem is gyakran előfordul. :D
2010. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem kamuzik. Amikor mondta,hogy nem engedi el az anyja,nem is volt otthon az anyja,fel se hívta...
2010. júl. 10. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!