Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a Simsonom baj?...

Mi lehet a Simsonom baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pöcre indul egyhejben odahúzom neki a gázt szépen gyorsan felpörög de amikor berakom 1esbe és elindulok vele akkor kb fél gáztól felfelé lévő fordulatszámnál rángat meg olyan mintha nem kapna rendesen szikrát csak összevissza.
2010. júl. 6. 17:53
 1/6 anonim válasza:

nem sok benzint kap?

vagy épp kevesebbet?

2010. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a karbulátoron van oldalt egy kiss csavar nem az alapjárati hanem egy másik azon már álítgattam de sehogy nem volt jó:S

lehet h fúvókát vagy azt a réz tűn kéne korrigálni?

egyébként egy s51-es

2010. júl. 6. 18:05
 3/6 anonim válasza:
tisztítsd ki a karburátort
2010. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ja karbit tisztísd ki am mien gyertyát használsz?
2010. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

karbulátor az tiszta kompresszorral kifujkáltam minden 1es részét darabokraszedve

am brisk gyertya van benne 15 ös vagy milyen ha jol emlékszem


de már megjavult csak azon a réz tűn amit a gázzkarral mozgatok azon állítottam lejjebb, hogy több benzint kapjon és így már nem rángat bár még nem az igazi de még fogok vele játszani..:D

köszönöm a válaszokat

2010. júl. 8. 10:38
 6/6 anonim válasza:
nekem is ijen problémám volt gyújtáson kel hangolni s jó lesz ez biztos
2011. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!