Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok ebből a legjobban...

Hogyan tudok ebből a legjobban kijönni?

Figyelt kérdés

Nem nagy probléma,tudom,aki ez írná ne is olvassa el.Egy hetet egy barátnőmnél vagyok,300 km-re tőlünk.Egész héten a barátaival közösen szervezett programokat,szerencsére egyik sem jött össze.Ma egy déltől kb este 11-ig lévő strandol

ás és koncertezés lenne az egész osztályával,plusz pár olyannal akikkel edzésre jár együtt.Senkit sem ismerek.Nem akarok és nem is fogok szólni neki,hogy én ezt nem szeretném,mert holnap már úgyis megyek haza.A strandon hogy csináljam,hogy ne unjam szét a fejem??úgyértem hogy ő ökörködik a haverjaival,és én??köszi előre is.


2010. júl. 3. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerkedj össze a haverjaival, hát ha van jófej. :D
2010. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát akikkel eddig így az utcán találkoztunk,vagy msn-en beszélt velük,pfúú kicsit buták:)és én nem is vagyok az az idegenekkel ismerkedős típus
2010. júl. 3. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!