Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsoda Admin Úr, Nitrogirl...

Kicsoda Admin Úr, Nitrogirl és Carmen22?

Figyelt kérdés
Újabban látok dőlt betűvel ilyeneket, hogy "Admin Úr kérdése:", meg "Nitrogirl válasza:". Kik ők? Oldalüzemeltetők? Adminok? Miért emelődik ki a nevük? (Ez az oldal deklaráltan anonim volt, miért változott ez meg?)
2010. jún. 27. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézd a főoldalon, van ilyen új funkció, meg tudod jeleníteni a neved a kérdéseidnél és válaszaidnál. Csak az a baj, hogy nem külön-külön, hanem beírja akkor mindenhova, így meg nem jó :D
2010. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Oopsz. Asz'szem, megvan a válasz: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Már csak azt kéne tudnom, hol van ez a beállítási lehetőség. (Bár mondjuk sajnálom az anonimitást, amikor nagy szükség volt arra, hogy tudjuk, ki kicsoda, megoldottuk pl. úgy, hogy 22:12-es voltam. Így félő, hogy inkább fórummá válik az oldal, mint maradna tudásbázis - főleg egyes topikok.)

2010. jún. 27. 11:34
 3/12 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm, meg is találtam.
2010. jún. 27. 11:35
 4/12 anonim ***** válasza:
még jó, hogy ilyen körültekintő voltál :D
2010. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó. Szavazzuk le!
2010. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem jó, nagyon kényelmetlen volt folyton visszanézegetni az időt meg javítgatni hogy "az első 18:55-ös", így viszont csak azt mondom: "igazad van, Nitrogirl" vagy akárki. :D

akkor lenne rossz, ha meg lehetne keresni név alapján valaki kérdéseit vagy válaszait.

2010. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és az miért lenne baj?:D inkább csak vicces lenne
2010. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt hülyeség volt bevezetni, remélem válaszható marad.
2010. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

és ha valami indiszkrétet kérdeztél, és a neved alapján megtalál egy ismerősöd? :D

vagy az is lehet, hoogy gy nagyon hü.lye kérdésre hü.lyeséget válaszoltál mint mindenki más, erre a kérdező akinek van 78 IQ-ja, megkeresi a te kérdéseidet, és telefirkálja ba.romságokkal. =)

2010. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, viszont ennek az a hátránya, hogy a nevemet már nem tudom megváltoztatni. =D

És mivel mindenhol ez a nevem, és az ismerőseim nagy számban regsiztrálva vannak az oldalon, elég hamar lebuknék. =D

2010. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!