Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és halvány...

13 éves lány vagyok és halvány lila fogalmam sincs mitcsináljak a nyári szűnetben. Nem járok sehova (sport szakkörök stb). Mitcsináljak hogy ne unatkozzak folyton?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el sportolni valamit, a sport közben lehet barátokat szerezni, a barátokkal meg el lehet menni mindenféle szórakoztató dolgokat csinálni: pl túrázni, állatkertbe, múzeumba, moziba...
2010. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

vagy keresd fel a közeli menhelyet a szüleiddel és segítsd be ott önkéntesként...ott is lesznek barátaid


vagy kezdj el olvasni, nyelvet tanulni....

2010. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az olvasás, nyelvtanulás szerintem is jó ötlet. Vagy ha esetleg kedved elkezdhetsz főzni tanulni :-D
2010. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fűzhetsz bizsu ékszereket magadnak, anyukádnak, ha belejössz, akár eladásra is, így lenne egy kis zsebpénzed. A neten rengeteg ötletet, sőt, kezdőknek leírást is találsz, hamar magával ragad :=). Gyöngyöket, csatot hobbiboltban kaphatsz, anyukád biztosan örömmel vesz neked.

Beiratkozhatsz a könyvtárba. Önmagában is remek program kimozdulni otthonról és elmenni oda, beülni egy sarokba és olvasgatni a kézikönyveket vagy magazinokat, hazaindulás előtt pedig választani egy jó könyvet otthonra is.

A netről vadászhatsz valami egyszerű receptet és meglepheted a szüleidet, mire hazaérnek a munkából.

2010. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg egy 13 éves fiú vagyok,hasonló helyzetben a Felvidék-

ről.Szivesen leveleznék veled.Küldj valamilyen címet.

2010. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
22:21 anyukája inkább az ebayen vegyen neki gyöngyöket, mert ott 10-ed áron megveheti, ha nem olcsóbban...ez egy rohadt drága hobbi ;) még a teszveszen/vaterán is olcsóbbak a gyöngyök és egyéb kellékek, mint a hobbiboltokban
2010. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
könyvtárba be vagyok iratkozva, gyöngyfűzéshez eddig nem nagyon volt tűrelmem de probálkozom ha már ennyien mondtátok,de azért aki tud ötleteket azoktol szivesen vennék még (ja és nincs nagyon barátom barátnöm igy azokat ne mondjátok hogy menjek el velűk mert nem tudnék). 13 éves fiu ide nem szeretném kiirni a cimemet mert nem szeretem közszemlére tenni de ha van más javaslatod amivel tudunk levelezni akkor jo
2010. jún. 27. 10:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm tavaly szedett fákról gyümölcsöket és eladta:D:D:DxD
2010. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jo ötlet csak 13 évesen még nem lehet dolgozni.meg aztán nem is tudnék honnan szedni
2010. jún. 27. 20:34
 10/12 anonim ***** válasza:

dolgozni?! barátnőm tavaly csak 10 éves volt. :D háza előtt kitett egy asztalt, stb. :) bár nem voltam tanúja a dolognak, akkor még nem ismertük egymást..

13/l (elöző)


amúgy ezzel a barátnőmmel szoktam lenni, több nagyon nincs. de elszoktam menni egyedül is sétálni, fényképezni, stb.

ha van labdád, ha röpizel, fallal is megteheted:D ugyanúgy mint csak simán rugdosni, vagy dobálni, vagy amit akarsz.

ha van saját szobád és lehetőséged rá, rendezd át.

esetleg tölts le egy játékot a gépedre. én inkább interneten játszom, de a gépemen van egy játék (Icy Tower).

ha unatkozom, szoktam itt nézni ruhákat: [link] vannak nagyon szépek is.:)

menj fel msn-re és irogass valakivel.

olvass vicceket.

főzzél. (bezzeg én mondom.. aki csak tejbegrízt és tojásrántottát tud csinálni..:D segíts a vacsiba anyudnak)

több most nem jut eszembe, de majd mondok még:D

azt is mondanám amúgy, hogy olvass, de nekem anyukám mindig mondja és lusta vagyok rá, szóval nem hiszem, hogy te is különb lennél.

szép estét továbbra is (már ami maradt belőle):)

13/L

2010. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!