Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Patrícia...

Mi a véleményed a Patrícia névről? Milyen lányt/nőt képzelsz el hozzá?

Figyelt kérdés

Az egyik kedvenc nevem, szerintem, ha lányom lesz, ezt adom neki!=)

Én egy örökmozgó, talpraesett, vidám, nagyon szeretni tudó, erős érzelmű lányt képzelek el, aki hosszú egyenes hajú, divatosan (esetleg márkásan) öltözködik, sokat foglalkozik a megjelenésével smink-haj téren is, és sokszor hord magassarkút.


2010. jún. 24. 21:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mostanság sajnos Szabó Patrícia, de mire a lánykád (nem tudom, mikorra tervezed ) meglesz, remélem már senki nem fog rá emlékezni.. :))

Főleg arra a bizonyos Szex és New York-os videóra. :D

2010. jún. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem a legjobb barátnőm jut róla eszembe,akit így hívnak,ő szőke,közép-hosszú hajú,közepes magasságú,csinos és pikáns arcú lány.Szeret szerepelni,egy rádió társaságnál dolgozik,szereti az embereket,az állatokat,társasági lény.Összességében pozitívumot tudok írni róla.Szerintem ne a celebeket nézd,mert az életben több az átlagos ember.A név szép hangzású és ma már ennél szerintem sokkal de sokkal cifrább nevek vannak.És még valami,ha neked ez tetszik,akkor ne hallgass másokra.Az én kisebbik lányom Hanga,nagyon ritka név,de az elejétől fogva tudtam,hogy így kell őt hívnunk és nem hagytunk beleszólást ebbe.Ez csak a te és a párod döntése kell,hogy legyen,bármilyen nevet is választasz,mindig lesznek,akiknek az valamiért nem fog tetszeni.
2010. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
szőke,középphosszú hajú,világos szemű,átlagos testalkat,életvidám,bulizós,kb.ilyesmi.
2010. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Iwiwen sokat láttam, plázacica a legtöbb, idegeítőek, egy halom sminkkel, egy bizonyos I. Patrícia is ilyen. Megnézheted.
2010. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De viszont az hogy nekem vagy másnak nem tetszik az ne tántorítson el attól hogy így nevezd.
2010. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát nem azért, de nekem az egyetlen patrícia ismerősöm k_rva körvér, és kiállhatatlna, és nagyon nagy hájpacni. De akinek nem ismerőse annak nem ez jut eszébe.

DE amúgy is, a Patrícia olyan mint a piszácia meg a monília szóval nekem nem tetszik maga a név se, pláne aki eszembe jut róla!

2010. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Puttit képzelem el
2019. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!