Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nincs valami...

Mit tehetnék? Nincs valami krém esetleg a bepirosodott részekre?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok(lány) és elég durván szőrös a mellem körül ami zavar szóval nekiálltam csipesszel, de hiába, mert apró darabkák maradnak amiket sehogysem tudok kiszedni, és így bepirosodva.

Próbáltam szőrtelenítő krémmel de ez sem segít és nagyon zavar már.



2018. szept. 3. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van is krém, a szőr ugyanúgy ki fog nőni. Inkább menj el orvoshoz (endokrinológus) hogy derítsék ki az okát, és akkor maga a probléma lesz kezelve, nem csak a jelei eltüntetve. Akár hormonprobléma is állhat a hátterében, amit szabályozni lehet a későbbiekben.
2018. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szőrtelenítés után MINDIG kell nyugtató, hidratáló krém a bőrödre. A legeslegjobb az Aloe Vera, de lehet pl. körömvirág (ez gyulladás csökkentő), vagy valami egyszerűbb hidratáló krém is.


Viszont: valóban, nem árt az ilyet endokrinológussal kivizsgáltatni.

2018. szept. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!