Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire válik be a Bustural...

Mennyire válik be a Bustural krém? Van itt olyan aki már kipróbálta? Milyenek voltak a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 18:38
 1/8 Magas Lívia válasza:
Sajnos nekem 2 hónap alatt semmi eredményt nem hozott :/
2018. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ó hát kár. :( De akkor én azt nem értem,hogy miket írnak ki,hogy mennyire bevélt meg milyen szuper. >:( Ez annyira nem ér.
2018. márc. 24. 05:57
 3/8 anonim válasza:
Szia! Nekem segített. 😊 Őszintén szólva, én sem gondoltam volna, hogy valóban hasznos! Csak az egyik mellre kenem, mert az egyik kisebb és nagyon zavar! Sokan azt gondolják, hogy bekenik egyszer, és megnő. Hát nem. Kb a 2. tubusnál láttam az eredményt, és kb másfél hónap után. Talán az se mindegy, hogy a ciklus melyik napján kezded a kezelést, nem tudom. Van, akinek használt, van akinek nem!
2018. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm csak most nem igazán tudom,hogy megvegyem-e vagy nem,mert ha meg nekem nem válik be,akkor csak pénzkidobás,és főleg,hogy több tubust is kell venni.Valami olyan kéne ami biztosan hat.
2018. ápr. 11. 15:28
 5/8 Vanessza0000 válasza:
A fogamzásgátló hat, meg a kis hormontartalmu is amit általában pattanasos bőrre vagy be nem állt menstruációra irnak fel. En ugyan nagy hormonosat szedek, mar fel éve de szépen nőnek tőle :) ez is egy megoldás, persze csak ezert nem kell szedni :)
2018. ápr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szedtem már menstruációsra,de nem hiszem,hogy nőtt volna,most az arcom is viszonylag szép,szóval arra nem írnának fel semmit.
2018. ápr. 12. 14:42
 7/8 anonim válasza:
Hello. Aki használja, legyen szíves, írjon nekem, akár privátban is! Nekem sajnos egyik oldalon befelé nőttek a bordáim és így az egyik mellem is kisebbnek tűnik! Nagyon el vagyok keseredve! Csak krém jöhet szóba tabletta nem.
2018. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok. Ha valaki szeretné kipróbálni, nekem van két eladó tudsz krémem! Tévedés ne essék, nem azért adom el, mert egyáltalán nem használt. Két hónap és két tubus után lehetett némi változást látni (75/a-ról 75/b-re kerekedett) , de nem folyamatosan kentem. Ha érdekelne valakit, írjon privátba.
2018. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!