Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Marosvásárhelyen -Erdély-...

Marosvásárhelyen -Erdély- élek, jövőre érettségizem, a Pető András kar, konduktor képzésre szeretnék felvételizni. (? )

Figyelt kérdés
(Nálunk 1-től 10-ig van az osztályozás)-ehhez kapcsolódóan az lenne a kérdésem, hogyha össz-vissz pl. 8,50-et írok az érettségin, akkor ez mennyinek felelne meg? Hogyan számítják át az itt szerzett eredményemet? Mit/Miket vesznek figyelembe?

2018. júl. 29. 15:52
 1/4 belapus ***** válasza:
Javaslom a közvetlen kapcsolatfelvételt a karral.
2018. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot!
2018. júl. 30. 23:48
 3/4 anonim válasza:
Én most kezdem a tanulmányaimat itt :) Előző válaszoló ötlete sem rossz, hiszen tényleges érdemes a karnak a felvételit intéző irodájánál érdeklődni. Emellett én tudom javasolni a felvi.hu-t, hiszen itt mindent megtalálsz, ami a felvételivel kapcsolatos. Esetleg itt is felhívhatod az ügyfélszolgálatot, hátha segítségedre tudnak lenni. Vagy esetleg Romániában a felsőoktatási felvételit intéző honlapján olvasni, hogy mi a lehetőség ha "külföldre" akarsz felvételizni. :) Remélem tudtam segíteni!
2018. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

Előző voltam, még ezt találtam :)

2018. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!