Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy valaki nem...

Hogy lehet, hogy valaki nem szeret olvasni?

Figyelt kérdés
Mi az ok, ami miatt megutálja?
2010. jún. 13. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy meg sem próbálja, vagy csak uncsi könyveket olvasott eddig. Amúgy érdekes mert én régen elolvastam kb 10 könyvet is, mégsem érzem az ösztö9nzést jelenleg az olvasásra, hanem inkább a filmezésre.
2010. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én pl nem szeretek olvasni, mert manapság vannak sokkal izgalmasabb dolgok is ( részemről ), el tudom magam foglalni máshogy is. De ha van valami jó könyv (ritka), akkor azt le sem teszem...
2010. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

olvasástudás hiánya. Ha neked is üzbégül kéne elolvasnod a bűn és bűnhődést, valószínűleg az első oldalnál letennéd. Sokan nem tanultak meg annyira olvasni, hogy élvezzék a könyvet, mert azt ként napig olvasod, míg a filmen túlteszed magad 2 óra alatt.

Én spec szeretek olvasni, szoktam is. De én így gondolom.

2010. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pl aki érettségizett és olvasott elő sokat annak bocsánat ,hogy ezt mondom de a fasza ki van az olvasással :D
2010. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kötelező olvasmányok, amik megutáltatják az olvasást, így utólag jó, hogy elolvastam őket, de nekem a jelenlegi kötelezők sosem szimpatikusak. Én is szoktam olvasni, bár mostanában elég ritkán, mert nem találok jó könyvet, bár van kivétel: Sherlock Holmes, A viking, Winnetou. Ezeket többször is elolvastam, nekem ezek a kedvencek. Bocsi, hogy nem a témába vágó egészen, de most ilyenem van ^^ 17f
2010. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek, mert el tudom foglalni magam számomra szórakoztatóbb dolgokkal, nem szeretek csak úgy ülni és egy lámpafényben olvasni, inkább bicózok, motorozok, WII-vel játszok, vagy netezek. Ez interaktívabb, sztem a könyvolvasás elég szegényes, még ha érdekes is. Ennyi.
2010. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csak ülve és lámpafényben lehet olvasni.
2010. jún. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!