Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Rammsteinben van homo/biszex...

A Rammsteinben van homo/biszexuális? Csakmert van a Mann gegen Mann című számuk ami erről szól, ès felmerült bennem a kèrdès.

Figyelt kérdés
Tudom sok mindenről írnak zenèt,a Neon Teiltól sem lesznek kannibálok.

2018. ápr. 11. 09:19
 1/4 anonim válasza:
Nem, legalábbis egyikük sem tette nyílvánosságra. Homo szerintem egyikük sem, mert mindegyiknek volt felesége, akitől van gyerekük (csak Schneidernek nincs)szóval szerintem, ha valamelyikük biszex, akkor azt megtartotta titokban
2018. ápr. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom erről is csak úgy írtak. Mindegy, a lènyeg, hogy jó zenét játszanak, akármilyen szexuálisak is....:D
2018. ápr. 12. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy bármelyikük is bi, vagy homó lenne, csak szimplán szeretnek olyan témákkal foglalkozni, ami egy kicsit megosztja, vagy sokkolja a társadalmat.

A Weisses Fleisch kapcsán is felmerülhetne a kérdés, hogy van-e a bandában kéjgyilkos. :-D

2018. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ők szimplán szeretnek minél betegebb dolgokról zenélni meg klippet készíteni. :D
2018. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!