Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik velünk halál után?

Mi történik velünk halál után?

Figyelt kérdés
Engem nagyon foglalkoztat ez. Szerintetek van élet a halál után? Kicsit félek is, hogy mi fog történni. Szerintetek újjászületünk? Vagy felmegyünk a menybe?

2018. febr. 18. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ugyanaz, mint születésünk előtt, vagyis semmi, nem létezünk, ennyi volt.

Lehet hinni újjászületésben, mennyben, akármiben, de ezeket az emberek találták ki, semmi tényleges bizonyíték nem volt soha ezekre, és elképzelhetetlen a jelenleg ismert fizikai törvényeinkhez képest. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem lesz utána semmi, mert ezt senki sem tudhatja, aki még él.

2018. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Elindulsz valamerre. Vagy fel, vagy le. Ilyen egyszerű.
2018. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem akarlak elkeseríteni, de ne légy naiv. Mint tudod, atomokból állunk, mint bármi más. És az atomok ma ismert legkisebb alkotói az energiahurkok. Az energia átalakul, de nem úgy, mintha újjászületnél, hanem valami mássá. --> A halál pillanatában a gondolatok (minden, ami voltál, minden, amit tettél, minden, amire emlékeztél, stb.) elillannak szerte az univerzumban, a testünket meg ugye megeszik a mindenféle állatok és baktériumok, ill. egyéb kémiai folyamatok során lebomlik. Ennek okán lehetetlen, hogy bármely mese igaz legyen a halál utáni élet bármely lehetőségéről.


Persze nem értem, hogy az emberek miért félnek ettől. Szerintem izgalmas. Ráadásul sokkal értékesebbé teszi az életet a valóság, mint a Mennyországos, vagy a reinkarnációs sztori.

2018. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Valaki még esetleg tud valamit?
2018. febr. 18. 16:44
 5/15 anonim válasza:

Ez talán segít:


[link]


[link]

2018. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de hát én nagyon félek..
2018. febr. 18. 17:28
 7/15 A kérdező kommentje:
Valaki tud valamit még?
2018. febr. 18. 19:41
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha ennyire félsz akkor legyél jó ember életedben szerintem akkor nem fog rossz történni veled
2018. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szenes43 ***** válasza:
Azért említsük már meg hogy a születésünkkor mikor a világra jövünk hozzuk a halálunk idejét,tényét is. Logikusnak kellene tekintenünk hogy a halálunkkor az elmúlásunk egy más dimenzióban való létezést is hordoz(hat).
2018. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Kérdező, miért félsz? Nem piszkálni akarlak, vagy bántani csak kérdezem. Beteg vagy, vagy már idősebb vagy, vagy mind a kettő?
2018. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!