Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készítsem ki idegileg...

Hogyan készítsem ki idegileg azt a lányt (aki oszt. Társam) akit útálunk?

Figyelt kérdés

nagyon útáluk őt:D már próbálkozunk:D..

kűlsőleg:Qwa vékony szőke alacsony(kb 4snek néz ki 8helyett)

belső:sírt a táborba (mert megilyedt a rémtöriktőlxDDDD)

beképzelt,nyávogós,nyalizós

kb így ennyi..kel még infó szóljatok

és köszi a válaszokat:D

Hungarista lány


2010. jún. 7. 19:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

előszöris:

19:56:Qwára nemérdekel a véleményed különbenmeg nemvagyok divatribanc...ccc...ismersz?nem!akkormeg?de h..e:/

2,nemkértem bunkó válaszokat

3,aki csak annyit tud írni hogy ki a f*szt érdekel....az ink neis írjon!(biztos nem magyarvagy már bocsi:/)

4,meg az a lány olyanokat tett velem/velünk hogy már elegünk van....szinte az egész tanári kar útál minket mert az anyjának mesélt olyan sztorit ami az ő ***agyából pattant ki--->anyja elmondta ofinknak aztán megtudta mindenki...és ez a bizin is meglátszik....meg utcán kiabál olyanokat nekünk hogy pl:gyávák mert nemmernek megszólalni meg hasonló szóval már elegünk van..persze vissza-vissza szólogatunk....de nemelég..csinálja tovább:/

bocsi hogy nemírtam le a 7-8 év alatt történő "vitákat"

2010. jún. 7. 21:48
 12/16 A kérdező kommentje:
jah meg bocsi..ő nemmagyar szal..csak azért....fehér embereket (általában)nem készítünk ki..
2010. jún. 7. 21:50
 13/16 haggyámán ***** válasza:
70%

És akkor mi van ha nem magyar?

Magától meg nem fog kitalálgatni történeteket, biztos annak is megvolt a maga előzménye. És itt nagyon nem érdekel, hogy ki kezdte.(Valószínűleg magyar vagyok _REALLY!!!;D_)

Ha ennyire idegesít, hagyd a fenébe. Már úgy is nyolcadikosok vagytok, jobb esetben jövőre már nem jártok együtt, ezt a hetet bírjátok már ki.

2010. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem parkolj rá az úthengerrel, nyomd ki a szemét, mint a pattanást, sząrj bele a kibelezett gyomrába, fagyaszd le, és tedd ki egy kibąszott kertitörpének!


De szerintem attól is kikészül, ha egyszerűen agyonvered félig.

2010. jún. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha már hungarista lány vagy, Dunába is lőheted egy Walther PPK-val vagy egy Heckler und Koch MP5-össel. Csak a stíl kedvéért. Esetleg folyamodhatsz a jó öreg Zyklon-B rovarirtószerhez.
2010. jún. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szőke és nem magyar? Své vagy árja német netán? Ez cigány mentalitás, a másik megtörése és megalázása, már ne is haragudj....
2010. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!