Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan Készítsem ki könnyen a...

Hogyan Készítsem ki könnyen a matektanárom?

Figyelt kérdés
Nos van egy gyökér matektanárom aki megbuktatott 3 nagyon jó haverom és az az öltönyös idióta... de az a helyzet h próbálkoztam nála mindennel de nemugrik semmire... most am 10.es vagyok és jólenne valamit kezdeni vele. kiakarom készíteni
2010. szept. 2. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem soha nem lesz végzettséged,mert ezzel a szöveggel nem a tanár idióta,hanem Te!!!Most járattad le magad,de keményen.
2010. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sz0pd le, vedd fel videóra, és terjeszd. hozzád való lenne.
2010. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy bizonyítsa be neked a Lenstra-Pomerance-Wagstaff-sejtést.
2010. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Nos... 4 év alatt 3 matektanárt készítettem ki :) pedig mind a 3 kemény volt...

1. illemtanmániás volt, ha könyököltem a padon, leüvöltötte a fejem... Bevizeztem a tanári széket, haverom köpőcsővel összeköpdöstem a táblát, a naplót, és rágót dobott a hajába :)

2. Kihaénnem tipus volt, nem jegyzeteltem, mindig beszélgettem (mint mindenki)... 09.22.-én sírva kirohant a teremből :)

3. Biciklivel járt, és elvágtuk a fékbovdent : ) Túlélte a kereszteződést, de osztályt váltott...

2010. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt egy tanárom, aki szintén igazságtalan volt sokakkal.

Én jó matekos voltam, és mindig próbáltam hibákat keresni abban amiket a táblára írkált, és nem egyszer beszóltam neki, hogy ez meg az nem jó. Egyik ilyen alkalommal egy kicsit lazábban szóltam oda: - Hé, figyelj? szerintem...

Erre közbevágott - Mi az, hogy hé? Tiszteletet...

És akkor elmosolyodtam, majd ezt mondtam:

- Bocsánat, de a tisztelet az nem így működik, hogy megparancsolják.

Én csak azt tudom tisztelni, aki etikailag és emberileg rendben van. De nálad elég sok a hiba ilyen téren.

Ez mondjuk nem tetszett neki :)

2010. szept. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek: ez középsuliban vagy felsőoktatásban volt? Ha az előbbi, tök fura, hogy tegeztette magát a tanár...
2010. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
felső, ott már lehetett tegezni :)
2010. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!