Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készítsem ki idegileg...

Hogyan készítsem ki idegileg azt a lányt (aki oszt. Társam) akit útálunk?

Figyelt kérdés

nagyon útáluk őt:D már próbálkozunk:D..

kűlsőleg:Qwa vékony szőke alacsony(kb 4snek néz ki 8helyett)

belső:sírt a táborba (mert megilyedt a rémtöriktőlxDDDD)

beképzelt,nyávogós,nyalizós

kb így ennyi..kel még infó szóljatok

és köszi a válaszokat:D

Hungarista lány


2010. jún. 7. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Valahogy kihámoztam, amit írtál, nem volt könnyű. Szerintem már alapból ki van készülve, nem kell vele foglalkozni.
2010. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
És miért kell kikészíteni a csajt? Felesleges. Hagyd békén. Nem kell másokkal foglalkozni, le kell szarni magasról, hogy ki hogy viselkedik. Pfff. Nagyobb idióták vagytok, mint a csaj. Az életben egy halom olyan ember fog veled szembe menni aki nyalizik, nyafog stb. Túl kell lépni rajta, ennyi.
2010. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Először is tanulj meg magyarul írni kislány..
2010. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
te Hungarista vagy.ki a fszt érdekel?17 éves fiú
2010. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
te vagy egy szánalom. hagyd békén azt a lányt! azt meg, hogy hungarista vagy, kár volt odaírnod... ennyi ésszel?? még magyarul sem tudsz írni, de te hungarista vagy... gratulálok. igazi 14 éves mentalitás. nőj fel inkább.
2010. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Mond meg neki h szar a körme...vagy nemtom :D am nekem is van egy (nem is egy...) ilyen oszttársam de én csak beszólok nekik ezt azt, mindig a helyzet adja.
2010. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
K*rva nagy hungarista lehetsz, ha egy másik MAGYAR embert akarsz b*szogatni... Szánalmas divatr*banc.
2010. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Öleld meg és adj neki puszit. Nem tudja majd mire venni, és ettől fog kikészülni.
2010. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Én sem tartom teljesen jó dolognak, de ha már válaszolok akkor mondok is valami értelmeset: Csúfold törillának

Húzkodd a haját

Csináljatok róla paródiát és tegyétek fel vipre


Írjatok egy papírt amin az osztálytársaitok vannak felírva és rossz dolgok róluk(magadat ne felejtsd ki!) és írd fel a tetejére h XY nemtom mia neve lisája


na most ennyi jut eszembe

2010. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem hagyjátok békén, leírtak alapján kikészíti saját magát, nem kell neki segítség.
2010. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!