Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs önbizalmam. Miért?

Nincs önbizalmam. Miért?

Figyelt kérdés

Régebben még jobban önbizalomhiányos voltam,azóta már jobb a helyzet,vagyis idáig azt hittem.Pl.olyan dolgokat is meg merek csinálni,amit eddig nem.De még nagyon nincs önbizalmam.Például ha csörög a telefon,nem merem felvenni,nem tudom,hogy mit mondjak.Nem merem egyedül intézni a hivatalos ügyeket.Ha sok ember előtt kell beszélnem,nagyon ideges leszek,szinte rosszul vagyok.Fiúkkal se merek beszélni,teljesen leblokkolok.Lehetséges,hogy mindez a külsőm miatti problémákból adódik?Mert nem tartom magam egy Miss Universe-nek,van 10-12 kg feleslegem,ronda,pattanásos,mitesszeres bőröm van,és szőrösebb típusú vagyok,mint az átlag.

Ha lefogynék,és változtatnék a külsőmön,megoldódnának a problémáim?

16/L


2010. jún. 5. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

neked leküzdhetőek problémáid! Olyan vagy mint én és én legalább szeretem az ilyen embereket! Van még egy ember, akit ugyanez gyötör, és én vagyok az. Tartsunk össze, mi együtt, mert fontosak a belső értékeink. a külsők is.

Van egy jó tanácsom: válassz egy színt, akármilyen extrémet, és fesd ki vele a körmöd. Lehet, hogy fura, de nekem elég gyorsan bevált! én hupililát választottam meg üdezöldet. A pszichológiában is alkalmazzák ezt a módszert! Te meg mered tenni! És igenis, azok a körmök felveszik a telefont, élik az életet!


sok szerencséd, és hidd el a mi fajtánkra is mindíg szükség van. mi a horoszkópod?

2010. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakozom! Ugyanez vagyok én is.

19/F

2010. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia!most tényleg sokan a külsöre mennek de sztem pont ezért lehet valaki érdekes hogy mással törödik. és érdeklödj vmiért utána ha megtetszik legyél belöle jó ,utána meg azzal az önbizalommal amit az ad h jó vagy belöle éld az életed. am az a lényeg h hidd el h bármiböl jó tudsz lenni csak gyakorold (rajzolás,matek,sport ,emberi kapcsolatok:)...és ne érdekeljen hogy mások mit gondolnak addig amig nem gondolnak jót :D
2010. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19/f- nek: jó hogy fiúk is vannak ilyenek, nem tudtam eddig!
2010. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!