Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs Önbizalmam Bunyóban?

Miért nincs Önbizalmam Bunyóban?

Figyelt kérdés
Mielőtt még elkezdenék bunyózni mindig be ijedek nem tudom mért van ez,de apám mondta nincs önbizalmam.Valamiért amikor beszélnek hozzám csúnyszavakat bunyó előtt beijedek tőlük pedig tudom hogy ellenfele lennék a gyereknek de mégis elhiszem hogy gyenge vagyok.Mit csináljak???
2010. nov. 6. 18:55
 1/4 mana007 ***** válasza:
Inkább örüljél, hogy megijedsz és végül nem keveredsz bele. Szard le a "csúnyszavakat" ha verekszel, TE jársz rosszabbul!
2010. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyúrj sokat és nem mernek majd beszólni! Elég ha tudják, hogy gyúrsz, nem is kell úgy kinézned
2010. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
XD idióta minek kéne bunyózni? xD
2010. nov. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy megmutassam neki hogy nem vagyok olyan akibe mindig beleköthet.Meg tanultam bunyózni egy kicsit a bátyámtól és gyúrok amúgy,szóval nem vagyok vézna pö-cs és dagadt se.
2010. nov. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!