Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltornázhatom önbizalmam?...

Feltornázhatom önbizalmam? Hastáncolnom kell.

Figyelt kérdés

A helyzet nem túl bonyolult, megpróbálom leírni röviden. Sosem volt önbizalmam, nem merek odamenni az emberekhez, az új környezetben félelem jelentkezik, hogy vajon mennyire leszek kedvelt az új társaságomban. Nem tudom magamat adni, minden mozdulatomat meggondolom, pedig tudom, hogy el kellene engednem magam. Ha énekversenyre, vagy szavalóra megyek, izzadok, izgulok, és amint kiállok, elfelejtek mindent. Ha előadást tartok, az emberek röhögnek rajtam, üvölt rólam, hogy nincs önbizalmam.

8 éve hastáncolok. Az iskolámban minden létező kategóriában kell osztályonként egy-egy embert kiválasztani, és az osztályomban én vagyok az egyetlen, aki ezt űzi, viszont én minden percben attól félek, hogy elfelejtek mindent, ha a színpadra kerülök, hogy majd röhögnek rajtam. Egyszer már hastáncoltam egy régebbi sulimban, akkor mindenki röhögött, meg mutogatott.

Megkérdeztem egy osztálytársnőm, ő azt mondta, ha meghallja a zenét, elfelejti a baját. Rajtam ez sem segít.

Le lehet ezt küzdeni?

16/L


2010. nov. 18. 19:26
 1/1 Pocogeddon válasza:
Idővel el fog múlni. Ennyi idősen nekem is bajaim voltak, azóta eltelt közel 6 év, és már nem is tudom mikor volt ilyen gondom. Csak türelem. Mondjuk pl. kezdd azzal, ha várod a buszt, a megállóban állj neki dumálni vkivel. Ahányszor csak tudod, ezt csináld meg. Észre se veszed, és volt lámpaláz, nincs lámpaláz. Sok sikert!
2010. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!