Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen ezekután? (Minden lent)

Mi legyen ezekután? (Minden lent)

Figyelt kérdés
Nos, hogy megértsétek mi miért van eléggé hosszadalmasan kell leírnom a saját kis "történetemet". Édesanyámmal, nevelőapámmal és két testvéremmel nevelkedtem. Édesapám elhagyott minket mikor kicsik voltunk, lett egy féltestvérem akit nem ismerek. Nevelőapámtól is van egy féltestvétem, akivel élünk. Kiskoromban mindent én, és a báttyám csináltunk. Favágás,bicikliszerelés, glettelés, minden férfimunkát. Általános iskolában folyamatosan gúnyoltak, aminek az lett a következménye hogy nem voltak barátaim. És igen, eléggé rosszul is esett. Nap mint nap kaptam az otthoni, és az iskolai "lelkiterrort". Amikor átkerültem középiskolába, valami megváltozott bennem. Sokkal életvidámabb és energikusabb voltam. Rengeteg "kapcsolatom" volt, persze gyerekes és idétlen voltam. Itthon nevelőapám elkezdett erősebben alkoholizálni, ezért sok volt itthon a probléma, ezért elköltöztünk. Én nembírtam a szülői nyomást és a rengeteg otthoni munkát, besokaltam. Begyógyszereztem magam, és kórházba kerültem. Kimosták a gyomrom, másnap saját felelősségére hazamentem. Az incidens után 2hétre elkezdtem dohányozni és azóta is dohányzom. Ezután végigvittem a tanévet a további családi nyomás ellenére. 10.évfolyamomban összejöttem egy nállam idősebb osztálytársammal, akivel 3hónap után szakítottam mert folyamatosan csalt. Rá egy hétre összejött egy sráccal, akivel eldöntötték hogy nem hagynak annyiban. Mentek a piszkálódások, a lögdösések. Ezt 4hónapig tűrtem, amikoris megelégeltem a dolgot és rendőrségi ügyem lett az incidensből. Megvettem a srácot, és rajta kívűl 2haverját. Eztán végig vittem az évet. Év végén 296 óra igazolt hiányzásom volt. Eztkövető nyarat végigdolgoztam éjszakai munkában egy gyárban. Volt, hogy hazaértem reggel és megszólaltam. Erre kijött édesanyám megvert, lekopott és azt mondta utál, meghogy nem vagyok a fia. Azt kell tudni édesanyámról, hogy volt egy félresikerült műtétje amiben majdnem életét vesztette, 6liter vért vesztett és nem lehet gyereke. Elkezdődött a 11.évfolyam nekem jöttek a folyamatos rosszullétek, pánikrohamok és tömegiszony. Októberben magántanuló lettem, de annyira rosszul vagyok a tömegben hogy elájulok. Egyszerűen nem birok meglenni, és félek. A mai nap szintén ez volt. Rosszul lettem, osszeestem és zsibbadni kezdett mindenem. Iskola pszichológushoz jártam tavaly egy ideig,meg idén voltam egyszer. Azután semmi. Itt vagyok 11.es érettségin+szakmán. De nemtudom elvégezni mivel rosszul leszek ha már egy kisebb tömegben vagyok. December 1.én kell mennem pszihiáterhez. A sulit nem akarom otthagyni, mivel szakma meg kell. Mit tegyek? 16/f

2017. nov. 8. 13:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Előző héten addig fajult a dolog, hogy nevelőapám testvére megverte édesanyámat. Én nemtehettem semmit, mivel elviszik a féltestvérem és engem is azzal az indokkal, hogy "gyerek ezt nem láthatja".
2017. nov. 8. 13:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz elhinni, amit írok, de egyszerű gluténintoleranciáról van szó. Attól van tömegiszonyod, pánikrohamaid, zsibbadások. Sajnos ezt a dokik nem fogják megsúgni neked, mert az egyetemeken nem ezt tanulják, hanem azt, hogy milyen tünetre(!) milyen "gyógyszert" írjanak fel.
2017. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És, most mihez kezdjek így, ezzel az információval? Hogyan tudok meggyógyulni? :/
2017. nov. 10. 01:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne egyél kenyeret, tésztaféléket, rizst, gabonákat. Zsírral főzzél, ne olajjal. Keress rá a Reg-enor étrendre, rengeteg altertnatívát nyújt.
2017. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!