Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután mi legyen? Mire utalnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés
másfél hónapja közös megegyezés alapján szakitottunk a barátommal, mert elhidegültünk egymástól, viszont elkezdett nagyon hiányozni és csak rá tudok gondolni. mióta szakitottunk azt mondta álmodott velem, beszéltünk telefonon is többször és sokszor rám irt msnen, de az újrakezdés nem merült fel (én pl félek felhozni a témát) ezek a dolgok mire utalnak? szerethet még?
2009. júl. 20. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 eset lehetséges:

1.Szeretitek még egymást, csak nem veszitek észre

2.Nagyon megszoktátok, hogy együtt vagytok és attól, hogy nem vagytok szerelmesek, még hiányzik a másik, mert azért valami kötődés megvan, de nem szerelem.

De hogy melyik, arra nektek kell rájönnötök, pl megkérdezheted az exed, hogy szeret-e még, és magadtól is meg kell "kérdezned" ugyanezt. Ha tisztában vagy a saját érzéseidel, és szereted még mindig, akkor szerintem kérdezz rá, hogy újrakezdhtnétek-e, és ha igen, akkor először is beszéljétek át, hogy mi vezethetett a szakításhoz, mi volt a gond...

Én így csinálnám, de persze mindenki más.

21/L

2009. júl. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok ö meg 19 és fél évig jártunk am
2009. júl. 20. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!