Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megnyernétek az ötöst,...

Ha megnyernétek az ötöst, mire költenétek a pénzt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
neked adnám a teljes nyereményt
2010. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
köcce igazán jó szándékú ember vagy...:)
2010. máj. 14. 20:08
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Vennék Görögországban egy villát, luxusautó.ilyesmi:D
2010. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mind azért nem költeném el,de a családdal ki gondolnánk,hogy mire költenénk és mennyit. Persze az ego miatt adományt is adnánk a gyermekek javára 50m-t kb.
2010. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Hátat fordítanék a családomnak, abban a percben mikor ki fizettek. Élném az életem normális körülmények között.
2010. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Kiköltöznék Olaszországba. És persze elvinném egy nagyon kedves barátomat Svájc-ba, Japánba és Finnországba. ( Ezekre a helyekre mindennél jobban vágyik )
2010. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Családomra költeném, vennék egy házat, körbeutaznám a világot, adakoznék és felmondásom mellé jól beszólnék a főnökömnek.
2010. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

én is azt csinálnám, tudom ez most egy kicsit gonoszan hangzik...:)

Vennék egy lakást az ország másik kis csücskében és ott élnék a lehető legtávolabb a családomtól!:)

2010. máj. 14. 20:13
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Én egy részét felosztanám azok között, akiket szeretek, a maradékból meg felépíteék magamnak egy házat + új autó + félretennék kicsit (anyagi biztonság miatt).

Így hirtelen ennyi.

Ja, és esetleg valamilyen állatmenhelyet támogatnék :)

2010. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom. Amikor a lottószelvényt kitöltöm, még nem körvonalazódik. Nem szeretem előre elkölteni a meg nem nyert pénzt, de ...

Adnék belőle tesóméknak és a szűk családnak, vennék magamnak egy lakást, raknék is félre, s az egyházközségünknek ajándékoznék annyit, hogy fussa egy új orgonára(orgonafelújítást), illetve adakoznék másfelé is.

2010. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!