Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne 30ezer Ft-otok, mire...

Ha lenne 30ezer Ft-otok, mire költenétek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Kicsit idióta a kérdés,de nem tudtam jobban megfogalmazni,légyszi ne hurrogjatok le.

Kaptam 30ezer forintot.Valami hasznosra és maradandóra szeretném költeni,aminek segítségével emlékezhetek arra,akitől kaptam.Eredetileg egy gitárra gondoltam,mert már nagyon régóta vágytam rá,ráadásul még maradna is belőle,mert nem egy csúcskategóriásra gondoltam.Ám nem igazán tudok rajta játszani,a tanárt nem engedhetem meg magamnak,és nem tudom magamtól mennyire tudnám elsajátítani...Félek,pénzkidobás lenne.

Ti mit tennétek a helyemben?

Nem kell kötelezően 30ezer értékűnek lennie,nem baj,ha marad.Csak emlék legyen.

17/L


2010. júl. 30. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanár nélkül is elég jól meg lehet tanulni gitározni, egyszerűbb nótákat lejátszani. Persze van egy szint, ami után kell a tanács, a tanár.. Én is vettem, tudtam hogy nem fogok tudni tanárt fizetni, de nem bántam meg. A neten is sok jó gitároktató oldal, program van már.
2010. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szerinted megérné beruházni egy használtra?Nem hiszem,hogy akkora nagy ász lennék,azért meg felesleges egy drágát venni.Ráadásul tok is kellene hozzá,hogy tudjam hozni-vinni,és az is van 4-5ezer min., ha jól tudom.
2010. júl. 30. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
én vennék belőle horgászbotot
2010. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hát én vmi ezüst ékszer vennék, hisz az örök emlék marad és akkor még bőven marad is meg pénzed, amit elkölthetsz akár ruhákra, bármire vagy csak simán rakd félre.
2010. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ha nem si az egészből,de szeretnék venni vmi maradandót,amit mindig tudok hordani,mert a végén úgy elmegy,hogy semmi értelmes nem marad belőle.

viszont az ékszer nagyon jó ötlet,rég szerettem volna egy csinos kis ezüst nyakláncot.

szerintetek egy vékonyabb lánc pici medállal mennyibe kerülhet?

2010. júl. 30. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél meg egy olyan márkás ruhát amit máskor nem engedhetnél meg magadnak.

Én ilyen márkás ruhára költeném,vagy a számítógépembe vennék egy új videókártyát:)

2010. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16:42es vagyok. nálunk 3-4 ezer forintért vannak szép ezüstláncok, medál pedig már 1-2 ezer forinttól. szal 5-6 ezerből bizots kijön egy olyan, amilyet szeretnél.
2010. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!