Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik névnél döntenétek?...

Melyik névnél döntenétek? Lolita vagy Lolli

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 11:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
2016. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
20as válaszoló:) Te talán vak vagy már meg ne sértselek. Már leírtam, hogy a név el van felejtve. Olvass el mindent mielőtt leírsz valamit.
2016. nov. 10. 18:00
 23/27 anonim válasza:
22%
Nekem Lolita a második keresztnevem és eddig senki nem tett rá negatív megjegyzést az a bizonyos irodalmi mű miatt. Szerintem a nevet mindenki az adott, általa ismert személyhez egyénileg kapcsolja. Valószínűleg tartóztattak mar le Annát es követett el csúnya dolgokat Tamás vagy Dániel nevű is....szóval nem másokkal kell foglalkozni hanem azzal, hogy számodra mit jelent ez a név!
2016. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
#23 Teljesen egyetertek veled:)
2016. nov. 23. 18:13
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

speciel nekem tetszik a Lolita név, a Lolli kevésbé (mert nem szeretem azokat, amelyek alapban becenevek).


és olvastam a regényt. nyilván, mivel angol szakosként kötelező is volt (de előtte is olvastam).

első, elcseszett regény???? a világirodalom egyik remekművéről beszélünk...


mellesleg, hányan ismerik, főleg gyerekek, akik csúfolnák Lolitát?


arról nem is beszélve, hogy a kislány rendes neve Dolores a regényben, a Lolita a beceneve.


Reggelente Lo volt, egyszerűen csak Lo, ahogyan ott állt, egy méter ötven centis mivoltában egy szál zokniban. Bő nadrágban Lola. Az iskolában Dolly. Aláíráskor Dolores, de a karomban mindig Lolita"

2017. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
A Lolli mellett!!!❤❤❤
2017. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nekem Laura a keresztnevem, de nem szeretem, így Lollinak becéznek, és még egyszer sem Lolitáztak le.:)
2018. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!