Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobban tudjak...

Mit tegyek hogy jobban tudjak koncentrálni?

Figyelt kérdés
Bárhogy próbálkozom mostanába tanulni,egyszerűen nemmegy.Nem bírok koncentrálni mindig máson jár az agyam,meg ideges vagyok ha tanulni kell,inkább lefekszem meg stb..pedig tudom hogy ebből nagy baj lesz de egyszerűen nem megy..kérlek adjatok vmi tippet hogy megnyugodjak és tudjak tanulni...(haggyatok a szedj szanaxot-tal)
2010. ápr. 18. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem is ez van de néha túl tudom tenni magamat rajta...

pár éve vizsgára én éjszaka tanultam, mikor vizsgaszünet volna akkor nem kellett felkelni ugye, és ilyen 10-11 fele kezdtem el, nyugi volt a lakásba meg minden elég jól ment:D

másik meg h reggel felkelek, és mielőtt bármi elvenné a kedvem mielőtt bármi másfele érdeklődék leülök tanulni és akkor tudsz jól koncentrálni:)

2010. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!