Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kimondom a tükör előtt...

Ha kimondom a tükör előtt hogy bloddy mary (véres mária) akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés

#tükör #Bloody Mary #véres mária
2010. ápr. 17. 14:02
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Szerinted ez az oldal minek van?Na minek??????!!!!!!nagyokos
2010. ápr. 26. 14:21
 22/41 anonim ***** válasza:
88%

Igazad lehet te szellemóriás!:D:D Tényleg arra van az oldal, hogy kérdéseket tegyen fel , de a NORMÁLIS ember, csak ne te, légyszíves. :D:D Hány éves vagy 13-14? Ki kérdez ilyet?


Látod, ezért imádom ezt az oldalt, mert mindig van egy ilyen buta paraszt, mint te. Én írok valamit és te lehülyézel másokat! Ezzel minden oké lenne, ha én is ezt tettem volna korábban! :P:P:P:P


Remélem még írsz valami hozzád szellemileg méltót! Alig várom. Legalább lesz mit kitenni fuckyeahgyakorikérdésekre.


Ne kímélj, dobj még valamit rám:D:D:D:D

2010. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értettem miért reagált úgy...

Szerintem tök jópofa módon adtad elő a feleséges történeted, el is képzeltem, és jót nevetem rajta. Szerintem sem lehet több 14 évesnél. Legalábbis szellemieg biztos nem.

2010. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy kiállsz mellettem, pedig de én csak fel akartam dobni az olvasókat. A sztorim persze nem igaz, de csajom legalább van:D:D Egyébként a franc se szánta sértésnek, dehát ebben a korban, ahol a kérdező van szerintem még mást nem tudnak csak szemétkedni. Mondjuk nem bánom, majd kiverik a fogait egyszer, aztán majd elgondolkodik :D:D


Azért örülök, hogy tetszett.:D:D

2010. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
kuss legyen már!Mi a francnak kell itt pofázni?Engem nem érdekelnek a hülyeségek.Hogyha valamit kérdeztem akkor arra válaszoljatok is amit meg is tetettek,de ne irogassatok mást.köszike
2010. ápr. 26. 21:35
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát ekkorát még nem röhögtem:D:D


Nálad nagyobb idióta még nem írt ide, de ezt sem lesz könnyű überelni. Téged nem érdekel a hülyeség?? HAHAHA Láttad mit írtál ide?? :D:D:D:D


Teeeeeee!!!!!!!!!! szerencsétlen!!!


te ostoba kis butagyerek, már tuti helyet kapsz fuckyeahgyakorikerdeseken!!!! Bár láthatnám a képed!! Talán még a puruttyán is megállnád a helyed!!!


:D:D:D:D:D

2010. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Megbasz a rézfas.zú bagoly

egyébként semmi

2010. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

"Egy szó mint száz: megcáfolva!!! BUSTED!!"


Te is nézed a Mythbusters-t ? :)

2010. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Nézem, ha van időm:D:D, de ez itt besza.ás!! Válaszom a kérdezőnek:


Az történik, hogy jönnek a lipótmezei elmegyogyó gondozói és rád adják a hátulgombolós kabátot, majd benyugtatóznak és beraknak egy szoba sarkába fotoszintetizálni. Legalábbis én ezt tenném veled :D:D:D

2010. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
olyan jót röhögök bepisiltem majdnem a nadrágomba.xD
2010. ápr. 26. 22:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!