Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kimondom a tükör előtt...

Ha kimondom a tükör előtt hogy bloddy mary (véres mária) akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés

#tükör #Bloody Mary #véres mária
2010. ápr. 17. 14:02
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát van ez az ugynevezett Bloody Mary, akihez fűződik egy legenda, miszerint ha éjfélkor a tükör előtt elmondod háromszor a nevét (Bloody Mary, Bloody Mary, Bloody Mary) akkor eljönn érted, és megöl (vagy kikaparja a szemed.) Én úgy tudtam, hogy eredetileg I. Máriától indult ez a legenda, akit Bloody Mary-nek is becéztek amiért elég keményen lépett fel a protestánsokkal szemben, de valahol meg azt olvastam, hogy semmi köze a két személynek egymáshoz.


Am a legendának csomó változata van, legalábbis már én is hallottam néhány féleképpen. Van egy sorozat (am biztosan más is feldolgozta már) szóval van egy sorozat (Odaát) na abban is feldolgozták ezt... ha érdekel nézd meg :)

2010. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok, az utolsó.

Hát kedvet kaptam hozzá, szóval megnéztem azt az Odaátos részt amiben erről van szó. Ott azt mondták, hogy volt egy lány, akit egy tükör előtt öltek meg úgy, hogy kivájták a szemét. Ezek után a lány szellemének / lelkének egy része a tükörbe költözött, és ha valaki elmondta 3x a nevét egy tükör előtt, akkor ezzel előhívta Maryt, aki megbüntetette (kivájta a szemét) annak aki bűnös volt. (Szóval ártatlanokat nem ölt.)

Mary szelleme mindig ott kísértett, ahol az eredeti tükör (ami előtt megölték) éppen volt.

Szóval mondogasd nyugodtan éjjel, hogy Bloody Mary, nem fog semmi történni. :)

2010. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
90%
Kinyúl egy kéz a tükörből,és megkínál egy Bloody Mary-vel. :)Én örülnék neki. :D
2010. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Igen én is az Odaátban halottam elöször erről a blody Maryről.
2010. ápr. 17. 19:01
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy ismerem a történetet, hogy mivel sok embert megölt/megöletett (nem tudom), ezért máglyán elégették, de egy tükröt raktak vele szembe, hogy lássa magát és a lelke a tükörbe szállt.
2010. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
33%
terhes leszel
2010. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Bakker!! én kipróbáltam. Éjfélkor( nemtudom, hogy egyébként milyen időzóna szerint kéne) odaálltam a tükör elé és 3x elmondtam. Hát senki nem jött megölni, azaz mégis. Jött egy női alak a hálószoba felől. Kicsit beszartam és azt mondta: na most takarodjál aludni, ne itt pofázzál az éjszaka közepén. Tehát asszony leoltott rendesen. Ma reggel a hülyeségetek miatt magamnak kellett reggelit csinálnom. P.csába az egésszel. Egy szó mint száz: megcáfolva!!! BUSTED!!
2010. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
84%
Hehe :D
2010. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

08:35-nak az asszonynak miköze van hozzá hogy mitcsinálsz?Elég hülye nőd lehet ha ezért lebaszott.

És ezért kelett reggelit csinálnod?

2010. ápr. 25. 09:45
 20/41 anonim ***** válasza:
27%
A kérdésedből látszik mekkora nyomorult vagy:D:D:D
2010. ápr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!