Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg? Esetleg,...

Hogyan mondjam meg? Esetleg, hogyan utaljak rá?

Figyelt kérdés

Az egyetemen villamos laboron ketten vagyunk egy csoportban. Minden órára kell mérési jegyzetet csinálni, de azt is én számolgatom. Neki csak annyi a dolga, hogy a táblázatokba bemásolja az eredményeket, mert én nagyon csúnyán írok(másképp az is az én dolgom lenne).

A múltkor nem tudtam két dolgot kiszámolni és odaadtam neki, gondoltam, hogy elgondolkozik rajta, de másnapra úgy hiányosan hozta a táblázatot. Nem is gondolkodott rajta. Már kezd idegesíteni. Másképp nagyon rendes a gyerek, de egyszerűen ha nem tud valamit nem is töri az agyát rajta. Így mindig magamra számíthatok. Hogyan szóljak neki, hogy ne sértsem meg, mert nem akarok összeveszni vele.


2010. ápr. 15. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt próbáld megoldsni holnapra mer én már hulla vagyok:S
2010. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de akkor jön, mint a múltkor üres táblázattal, mert Ő nem érti.
2010. ápr. 15. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor passz
2010. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!