Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, esetleg randira hogy hívjam?

Figyelt kérdés
Van egy nőszemély, egy iskolába járunk, de ő másik osztályba. Szünetekben szoktunk beszélgetni csak nagyon keveset mert szinte mindig a barátnőivel vagy a 12.-esekkel beszél és nagyon ritkán beszél hozzám. Folyton mosolyog, vigyorog, de interneten nagyon jól eltudunk beszélgetni. Nem tudom, hogy mondjam meg neki hogy szeretem, próbáltam néha célozgatni de lepereg róla. Szerintem neki is bejövök úgy vettem le a beszédekből. Randizni esetleg hogy/hova hívhatnám el? Kérlek értelmes válaszokat írjatok. 15/F
2010. dec. 4. 20:17
 1/5 Moszuke ***** válasza:

szia, lenne kedved inni valamit vagy sütit falni velem holnap?

átlátszó és egyszerű. ha nemet mond így jártál.

2010. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, csak a külsőd számít úgyis.
2010. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg a pénzed. Ha ezek nincsenek, akkor felejtős...
2010. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Csibo Válasza



Yooolvan papa nyélenvagy ez a szitu ez már 80% siker kajak. Szóval papa figyelj, 2 lépésvan, 1 ha szereted a lányt szeremből akár 1 kicsit is és ha elmondod neki akárhogy tudatod vele hogy szereted nyiltan elmondod akkor aranyosnak és nyíltnak fog tartani 90% siker.

HA nem szereted a csajt odamész mint szoktál beszéltek és mondjuk felveted hogy "azon gondolkodtam nincs e kedved meginni holnap 1 kávét, vagy mozi vagy akármi" a lényeg hogy ne 1 dolgot mondj hanem többet abból leszűri hogy ő a lényeg hogy bárhova mennélvele.

2010. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)

Hát akkor talán megpróbálom elmondani neki...

Szerintetek a kori az jó ötlet ha elhívom? Mert nagyon szeret korizni.

2010. dec. 5. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!