Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok neltek rosszul esne ha...

Lányok neltek rosszul esne ha egy fiú így viselkedne veletek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki évek óta "üldöz engem"(egy suliba jártunk) ,jelenleg nincs barátnőm. Azt hittem ha nem fog minden nap latni akkor "felad engem" de nem így történt.Régen nagyon sokat írt facen mostmár abba hagyta ,azért mert meghallotta hogy azt mondtam haverjaimnak hogy túlságosan is nyomul. Egyik nap szeretett volna elmenni velem egy kávézóba beszélgetni. Erre eddig nem volt példa! Elfogadtam a meghívást. Mikor elköszöntünk megölelt de nagyon hasszasan körém fonta a karjait de én nem öleltem vissza mivel nem érzek iránta semmit! Ő nem tudja túltenni magát rajtam mindig nézegeti a képeimet és odáig van... mit tegyek?Tudja mi a kedvenc édességem (szülinapomra vett is ) ugyan azt a zenekart szeretjük vannak közös dolgaink de ő csak egy barát. Szerintetek hogyan kéne kezelnem.Mar sokszor utasítottam vissza azóta nem próbálkozik olyan keményen ,pedig tudom hogy szenved. Nem olyan szép csaj.Fiúk/lányok ti mit gondoltok erről ? Hogyan viszonyulnátok felé? Mit mondjak neki? Szerintetek aranyos lány vagy nagyon nyomul.

..


2016. jún. 21. 20:03
 1/2 A kérdező kommentje:
*nekzek
2016. jún. 21. 20:04
 2/2 A kérdező kommentje:
*nektek
2016. jún. 21. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!