Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utáljátok az emosokat?

Miért utáljátok az emosokat?

Figyelt kérdés
én emo vagyok.és nem tudom elkébzelni hogy mért utáltok minket.igaz hogy feketében járunk és lázadunk de ez téged mért zavar?mér nem lehet minket békén hagyni?egyszerüen felejtsétek el hogy léteznek emosok. ja és a 'mert b*zik' válaszokat hagyagoljátok. köszii.
2010. ápr. 11. 15:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
mert negyed annyi gondjai nem voltak mint nekem kiskoromba és még is ők játszák a "világ fájdalmát átélő"embereket...
2010. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

fura módon eltűnt a kommentem, de még egyszer leírom.


te tetted fel azt a kérdést is, ami azt firtatja, hogy miért hiszik azt az emberek, hogy az emók vagdossák magukat, ugye?


ne hidd azt, hogy ok nélkül utálnak benneteket a csúnya, csúnya többiek. Idegesítően és nevetségesen néztek ki, miközben a szüleitek pénzét költitek egy csomó olyan dologra, amikre az életben nem lesz igazán szükségetek/nem is jók semmire. kitűzők, övek, csatok, hajfesték, smink pasiknak is, stb... attól még, hogy valaki úgy öltözik, mint egy majom, nem lesz eredeti. mentegetheted magad, de az emo elsősorban az érzékenységről szól(na), és a depressziótokkal és önsajnálatotokkal egy csomó mindenkit magatokkal rántotok, aki egyébként nem biztos, hogy meg akart volna halni. hány és hány olyan esetről hallottam, amikor valaki nem is akarta megölni magát, csak túl messzire ment... szomorú, hogy egy divat miatt ilyen csúnya vég várt rájuk.

2010. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Tornacipőt az imók hordanak? :O Na ne már... Remélem csak vicceltél...a hippik (is) azok akik tornacipőt hordanak, már ne haragudj.^^
2010. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
bár mondjuk a rózsasuín meg egyéb rikitó tornacipők...azok meglehetősen imósak mondjuk. Ugh
2010. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

a hippik is tornacipőt hordanak


na EZ a szánalmas. Az ilyen mondatok. Ha valakin tornacipő van azt egyből már be kell sorolgatni ide meg oda? Mondjak valamit? Aki igazán SZERET valamilyen stílust, az nem követi az ilyen gagyi semmitmondó szarságokat...

2010. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14%

annyira hülyeségnek tartom h 'azért mert vágodossák magukat' NEM VÁGDOSSÁK MAGUKAT!!! FOGJÁTOK MÁR FEL!!!

ez csak divat.. ennyi erővel pl a rockereket is ellehetne ítélni.. -.-" amúgy meg nem minden emos 'világfájdalmas'.... -.- sőőt. szinte mindegyiknek csak a haja,öltözködése az.. még a felfogásuk sem.. csak szimplán divat. EL KELL FOGADNI. hisz egyre több van. ^^ (yeepp. <3^)

2010. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Elég sz*r az, hogy ez a divat.
2010. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Pánczél ***** válasza:

na ez jó kérdés!

én is az vagyok és én sem értem és az elötem lévőnek az *nyád a sz.ar!!!!!!!!!az emok is ugyan úgy emberek !!!!!!!!!!

2011. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Utoldo valaszolo....egyetertek veled....igazad van(:
2011. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

na igen énnemvok emos..de csesszétek meg... a rockereket ne keverjük az emoval az emosok emosok a rockerek rockrek

attol hogy az emosok rockot halgatnak az nem azt jelenti hogy a rockerek emosok-.- ha az emosok discot hagatnának akkor a discosok lennének emosok??-.-

szoval gyerekek ne keverjétek a fogalmakat én egy vérbei rocker vagyok és nem emos

és k'rvára kezd felbaszni ez a téma hogy a rockerek azok mind emosok ..szoval NE állitsatok ojanokat ami nem igaz!

mer a rock fekete szint használ meg stb az akkor sem emo

a rocknak a szine a fekete az hogy az emosok elcsorták az már más tészta!

Szoval megkérnék mindenkit hogy a rockerekre ne mondjátok hogy emo ..biztos van emos rocker az oké de más műfajokban is van-.-

szoval pls a rockot ne keverjétek az emoval!

THX

pl a kedvenc számom a Skillet-töl van akik nem emosok hanem kifejezetten egy KERESZTÉNY rock banda de ime egy link hogy azé lássátok hogy nem emosok a rockerek

http://www.youtube.com/watch?v=1mjlM_RnsVE



((bocs a stílusér de már ez idegil engem))

2011. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!