Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak?...

Segítség! Mit csináljak? (részlet a leírásban)

Figyelt kérdés

HELP! HELP! HELP! Óriási nagy segítségre van szükségem.Nyáron valamivel sos-ben pénzt kell keresnem,de még nem vagyok gimis,ezért nem vesznek fel diákmunkára...Nem tudom mit csináljak

Anyum nem tudja egyedül fizetni az iskolát (most kezdem a gimit),apám meg semmit nem akar fizetni.Segítsetek légyszi...Mit csináljak?



2016. máj. 31. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg add el valamidet... barátok családtagok nem tudnak segíteni?
2016. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a probléma,hogy semmi felesleges dolgom sincs :/ a barátaimtól sosem kérnék e fajta segítséget...a családtagjaim meg szintén hasonlóan pénzhiányban vannak...
2016. jún. 2. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Esetleg korrepetálhatnál diákokat, akiknek most még nagy szükségük van a jó jegyekre ebben a rövid időben.. vagy vállalhatnál kutyasétáltatást, idős néninek segíthetnél bevásárolni -nyilván ezekért nem kapsz nagy összeget, de a semminél több...
2016. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 és lány...hát anyukám mondta hogy érdeklődik,hogy valakinek nem kell-e a gyerekére vigyázni :/ néniket még nem találtam sajnos pedig azt is kerestünk :c
2016. jún. 4. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
sikerült valami?
2016. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos még nem :/
2016. jún. 24. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!