Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy egy...

Hogy lehet az, hogy egy termékre rá van írva, hogy magyar minőség, közben meg a vonalkódja meg mást mutat?

Figyelt kérdés
A magyar termékek vonalkódja elméletileg 599-cel kezdődnek, viszont én már találkoztam olyan termékkel amire rá volt írva, hogy magyar minőség, és a vonalkód nem így kezdődött. Más vonalkód is jelöl magyarországon gyártott terméket, vagy mi van?
2010. ápr. 10. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

én úgytudom h nem pont 599-el hanem csak szimplán ha 5-el kezdődik akkor magyar termék.

szal pl: 573..... is magyar termék :) elvileg.

2010. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos amit én láttam az még így sem stimmel, ugyanis 2-vel kezdődött, a 201 kódszámúak pedig osztrák termékek ha jól tudom...
2010. ápr. 10. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
mert nem magyar termék hanem csak magyar minőség és jelen esetben a minőségen van a hangsúly akkor ezek szerint. :D
2010. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A magyar terméket 599-cel kezdődnek, tanultuk tipográfián. Azok nem ilyen Lidl-es vagy Aldis termékek voltak? Az azt hiszem német vonlakód. Ha 520, akkor görög.
2010. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nemtudom ,de magyar alapanyagból nem lehet hogy külföldön csinálnak valamit?
2010. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!