Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik városban élsz, és...

Melyik városban élsz, és szeretsz-e ott lakni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 16:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Pécs, Uránváros és IMÁDOK!
2010. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

parasztfalva. jááüüóóv itten.


amúgy székesfehérvár. :D és nem olyan szar.

2010. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
budakeszi. nem szeretem. nem vagyok ide valósi.
2010. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Kaposvár.. kicsit nagyon uncsi, de nemrossz.
2010. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Debrecen! Szeretem! :)

És te kedves kérdező? Látom te is Db, de neked bejön?

2010. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
a soproni" vagyok.. első válaszoló..hát én 8 éves koromig pécsen laktam és anyám elvált apámtól és azzal a lendülettel ide ráncigált... ott van az egész családom és az összes barátom. ott születtem. és nagyon hiányzik mindenki a soproni emberkéknek mindig arról beszélek hogy nem szeretem ezt a helyet ...ezért ők sem rajongnak értem szoval nincs sok barátom kb..2... és mindennap honvágyam van...úgy érzem itt egyedül vagyok...:s kb. ennyi..:(
2010. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen, szép a város, szépen megcsinálták a közteret, nyáron sok jó programot szerveznek :))

Csak az emberek nem túl kedvesek...

2010. ápr. 9. 17:47
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én falun lakok. Na jó, sváb községben a Dunakanyarban, és habár néha elég unalmas, de szeretek itt élni, és egy utazás után ide visszatérni. Főleg Bp. után felüdülés...

Madárcsicsergés, a szomszéd kora reggeli fűnyírója, a trágyaszag, ezek mind melegséggel töltik el a szívemet.:D

2010. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron születtem és ott éltem 18 évig. Uncsi volt, minden 2. embert ismertem,semmi program, munka- vagy suli lehetőség..Aztán Pestre költöztünk, szupi volt az elején- pezsgés, program hegyek.. stb. Jelenleg Vecsésen élünk, és imádom. Közel van Bp, de mégis csendes, kertvárosias, nyugalom, madárcsicsergés, kerti partyk.. szeretem nagyon. Mondjuk idősebb lettem, lehet ezért is jó ez a nyugi :-P
2010. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szekszárdon..

én szeretek itt lakni (:

2010. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!