Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok ti hogy döntitek el az...

Csajok ti hogy döntitek el az erőviszonyokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy két csaj mondjuk két barátnő ha buliból is előbb utób úgyis kideríti ki az erősebb fizikumú. Persze most nem hajtépésre gondolok hanem lökdösődés,szkander,játékos birkózás stb.veletek történt már ilyen és konkrétan mi volt ez?Volt valami tétje is?
2010. ápr. 7. 00:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%

"Nem kell itt erősködni, manapság már az ész a lényeg!"


hehehehe

Jó tudni!

Mióta érdekel itt bárkit is, hogy kinek van esze??


Am a válaszokat elnézve, tényleg senki nem lökdösődik a barátnőjével?

Nekem a legjobb barátnőm, előszeretettel vág hátba mindenkit ha elmegy mellette (izomból) Meg akár még rúg is...

(Nála ez mondjuk valami feszültség levezetés.)

Én meg ezt nem pártolom túlságosan, úgyhogy egyszer visszaütöttem. Azóta nem csinálja.

Szóval én vagyok az erősebb. (kackac)


De önbizalom meg stb, abban ő van előrébb.

Ezek tények, amiket mind a ketten tudunk,

és nem tudom, hogy ennek ellenére, vagy emellett, nagyon jó barátnők vagyunk, kívánni sem tudnék jobbat.

2010. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19%

Barátnőm kifejezetten szereti a bal horgomat.Sehol nem talál olyan lila árnyalatú szemfestéket.

Csak ez illik neki :-D

2010. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én Britney-t kapnám el, hiába szomorkodik a képen.
2010. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
tesiórán kiderül, ki az erősebb (pl ha én nem bírok kötelet mászni, ő meg igen, akkor ő az erősebb, stb) vagy ki bír többet futni, meg ilyenek, de ez nem igazán érdekel, hogy ki az erősebb, mert nem vagyunk ovisok
2010. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Mi szkanderoztunk a barátnőmmel.
2010. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Ki győzött?

Hogy kezdődött?

Volt valami tétje is?

2010. jún. 12. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!