Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok ti hogy döntitek el az...

Csajok ti hogy döntitek el az erőviszonyokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy két csaj mondjuk két barátnő ha buliból is előbb utób úgyis kideríti ki az erősebb fizikumú. Persze most nem hajtépésre gondolok hanem lökdösődés,szkander,játékos birkózás stb.veletek történt már ilyen és konkrétan mi volt ez?Volt valami tétje is?
2010. ápr. 7. 00:11
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
70%
jót röhögtem :)) mennyi barom
2010. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
XD XD XD
2010. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%
ezt valami aberrált perverz kis f/*szkalap írta az tuti:DDD ha lány akkor mégnagyobb sz*r:DDD
2010. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Kösz az elemzéseket,de válaszolna valaki a kérdésre is?
2010. ápr. 10. 17:36
 15/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem arra gondolhatsz, hogy akaratlanul is van az emberek között valami rangsor. Ez sztem lehet kimondott, vagy kimondatlan. A kimondott olyan pl, hogy vannak akikokosabbak, ez előny, vagy aki erősebb, vagy akinek ütősebb poénjai vannak. Csajok között meg olyan (sztem), hogy kinek feszesebb a combja, kinek szebb a körme, stbstb régen nekem ezek jelentették a rangsorolást. De igazi barátságban már nem számit ez, mert ott egyenlőek a felek ilyen szempontból.

De a kérdésedre konkrétan nem tudok válaszolni, mert igy közvetlenül nem kellett eldöntenünk, hogy ki az "erősebb", ez idővel kialault. Vannak nagyon erős személyiségűek, ők állnak a képzeletbeli rangsor elején, velük nem jó vitatkozni, mert úgyis vesztesen kerülsz ki, és vannak a leggyengébbek, akiket lehet szivatni, de mivel emberek vagyunk, nem tesszük. Én ilyesfajta erővisznyokra gondoltam, de szó szerinti erőviszonyfitogtatás az állatoknál meg a kamasz fiúknál van.

2010. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
...Meglepődtem a kérdésen. ...Ez nagyon sok esetben ránézésre látszik, hogy két lány közül melyik az erősebb fizikumú. Egyébként, ha nem is látszik, miért kellene ezt eldönteni?? Nekem ilyen meg nem fordulna a fejemben, és a barátnőimnek sem. Baráti kapcsolatokban mért kellene eldönteni a testi erőviszonyokat? Hülye példa, de ha még egy durva női börtön lakóiról volna szó...ott még érteném a kérdést.
2010. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Jó értem szerintem egy barátságban idővel ha csak játékosan is de kiderül ki az erősebb,és ezt nem lehet mindig látni. Nézzétek meg ezt a képet.

[link]

És mondjátok el a véleményeteket hogy vajon ki az erősebb.

2010. ápr. 10. 18:26
 18/26 anonim ***** válasza:
22%

04-07 09:03


Te paraszt! Az tetszene, ha mindenki ilyen puha életképtelen gyökér lenne, mi? Baromira örülhetsz, mert már nagyon közel állunk hozzá!

2010. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem tévedek, akkor a képen Britney és Paris van... Paris nézéséből jól látszik, hogy csak érdekbarátság van köztük, és Britney mosolya sem igazi mosoly. Ha letakarod a száját, és csak a szemét nézed, akkor bánatot látsz. Mind a ketten lefelé néznek, ami bűntudatra utal. Most rájössz, hogy k*rvára nem áll össze a kép, de ha megnézed az öltözködését, akkor láthatod, hogy Britney ruhája jóval kihívóbb. Na és egy másik nő társaságába mikor vesz fel valaki csöcsvillantós rucit? Rossz esetben ha leszb*kus, más esetben pedig ha erősebbnek akarja mutatni magát, mint a vetélytársa.


Tehát a végeredmény: Britney erősebbnek tartja Parist, ami azt jelenti, hogy Britney önbizalomhiányban szenved. Ha a képen csak az arcukra koncentrálsz, akkor látod, hogy Britney szeme árulkodik a bánatról, mert Paris így is tele van önbizalommal. Parisról meg már sz*rt se lehet leolvasni, mert ez a rib*nc mindig így néz... Tehát itt Britney akar erősebb lenni, de Paris marad a ranglétrán.


Tanulság: nem a ruha teszi az embert. Akkor mi? Hát az önbizalom... Íme, bizonyíték, hogy nem mindig a fél tonnás dudák a nyerőek...

2010. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
54%

Aprópóóó! Hol van Paris jobb keze?! :O


19:03

2010. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!