Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kockáztassak egy leendő...

Kockáztassak egy leendő barátságot?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy megismertem egy embert, akivel szívesen összehaverkodnék. Az egyik barátnőm is szeretné megismerni, de itt jön a zavaró dolog. A leendő haver nem szereti a cigányokat, de a barátnőm meg az. Szóval szerinettek találkozhatok úgy, hogy a barátnőm is ott van? Vagy ne kockáztassak?


Nem kérek bunkó kommentek. Tudom, hogy nem szép dolog utálni a cigányokat, de mindenkinek vannak hibái.


2010. márc. 30. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az új ismerösödnek mesélj a barátnödröl, és ha neki ez kizáró ok, akkor ne eröltesd vele az ismeretséget.
2010. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem dobnám el a barátnőm barátságát valakiért akit nem is ismerek igazán
2010. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Új barátért ne hagyd el a régit, avagy járt utat a járatlanért - tartják a mondások is szerintem bölcsen.

Cserébe nem kell, hogy találkozzanak, a te barátaidat egyetlen más (leendő vagy meglévő) barátod sem szabályozza.

Oszd meg és uralkodj ;)

2010. márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vicces vagy.


1. van barátod, aki mint mondod cigány

2. mivel cigány, értéktelen is, mivel ezt is írod, ill. lásd lentebb

3. van valaki, aki még haver se, tehát nincs is köztetek kapcsolat, csak hiszed, hogy jó haver vagy barát lehet belőle majd

4. a valaki így, ill. a haverság lehetőségével többet ér, mint az, akit barátnak írsz itt, viszont cigány


Most legyél te cigány én meg leszek te. Idővel megtudod, hogy égőnek találtam a származásod, a barátságunk és igyekvésed(?) ellenére, így letagadtalak egy idegen előtt, hogy ne égjek miattad. Egy leendő barátság reményében. Remélem, jólesett.


Véleményem szerint a te baráti érzületed egy kalap ...-t se ér.

2010. márc. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Én a barátnőmmel nem szakítanám meg a kapcsolatot, ez nem befolyásol. Hanem az, hogy merjem e kockáztatni a leendő barátságot azzal, hogy viszem magammal a barátnőm, vagy hagyjam meg magamnak a leendő barátságot, szóval ne vigyem magammal a barátnőm? Félek, hogy hiszti lenne a barátnőm származásából...
2010. márc. 30. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem érted vagy nem akarod Azt mondod az a lány a barátnőd de nem vagy képes kiállni mellette Most ez vagy nem igazi barátság vagy fura elképzeléseid vannak a barátságról Na most ha a leendő havernak nem tetszik hogy a barátnőd cigány akkor képes lennél a barátnődet lekoptatni ? Döntsd el melyik a fontosabb a barátnőd vagy a leendő haver mert mind a kettőt nem fogod tudni megtartani Azért szegény lányt sajnálom hogy ilyen barátnője van
2010. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem koptatnám le, csak máskor találkoznék mindekettőjükkel. Szóval úgy, hogy nem találkoznak.
2010. ápr. 3. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom te már döntöttél Tedd amit szeretnél csak ne felejtsd el mindig vannak "jóakarók " akik szívesen adnak felvilágosítást Ne legyél benne biztos hogy nem jön rá Már most sajnálom szegény "barátnőd" rosszul fog neki esni
2010. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!