Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendbe lehet hozni, egy...

Rendbe lehet hozni, egy teljesen tönkre ment barátságot?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, legeslegjobb volt, mindent együt csináltunk, ha egy hétig nem taliztunk már sírva telefonáltunk, nyaralni síelni együtt jártunk. de jött a külön iskola. eltávolodtunk, teljesen megutáltuk egymást, szinte ok nélkül,meg be is kavartak mások. nekem nagyon hiányzik, és mostanában kezd rájönni hogy énis neki,mert írta hogy bár van új 'legjobb' barátnője, de olyan mint énnem lesz mégegy, és nagyon rosz neki... szerintetek sikerülhet rendbe hozni :(?
2010. máj. 3. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem pont ugyanez a problémám! olyanok voltunk, mint a zsák, meg a foltja. csakhát nálunk is a sulik... de ő már teljesen elfelejtett engem.most neki is új "legjobb barátja" van, én meg teljesen egyedül. és 2 utcával arrébb lakik. ha átmegyek hozzá, mindig van valami kifogása: pl. "most a barátommal vagyok". mire én: "és én mi vagyok"?? :(
2010. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írjál, priviree, megbeszélhetnénk ezta dolgot:D, amugy hozzám is nagyon közel lakik, itt az utcámba, és nekem is mindig van kifogása.....
2010. máj. 3. 14:52
 3/5 anonim válasza:

Akkor az nem is igazi barátság. A barátságnak nincsenek határai, főleg nem a sulik.

Egyébként semmi sem lehetetlen, csupán akarni kell, ha tényleg mindketten akarjátok az igazi barátságotokat, akkor egyikőtöknek sem szabad elhanyagolnia.

2010. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ő nagyon befolyásolható, akikkel sokan van egy ütt szinte olyan lesz, és nagyon naív, mindentelhisz :S
2010. máj. 3. 14:58
 5/5 anonim válasza:
Ha valakit annyira szeretek és annyira fontos nekem, akkor nem tud befolyásolni semmilyen vélemény.
2010. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!