Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt ovis szerelmed? Hogy...

Volt ovis szerelmed? Hogy hívták? Melyik csoportban?

Figyelt kérdés
:)
2010. márc. 28. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt. Én voltam kiscsoportos, ő pedig nagycsoportos.

A vezetéknevét alakítottam csúfnévvé, és úgy csúfoltam.

Odaálltam a 2 udvart elválasztó falhoz, és kiáltottam,hogy "LEVEES"..:D Sajnos plátói volt..:( :D

21/L

2010. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Viktornak hívták :) nálunk a csoportok nem kor szerint hanem állatok szerint voltak elszeparálva, és egy-egy csoportban volt 3-6 évesig mindenki. mi nyuszi csoportosok voltunk :) egyidősek, így szerencsére még általános suli alsó tagozatban is osztálytársak voltunk és még akkor is egymás "szerelmei" voltunk :) aztán elköltözött 4.-ben balcsira, azóta se tudo róla semmit :(

20.L

2010. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ákosnak hívták, de túl plátói volt
2010. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Középső csoportba volt... Petinek hívták. :) 4-es korunkig kézenfogva sétáltunk :) 5-ben meg volt az első szájra puszi. Utána nem foglalkoztunk egymással. 1éve pedig jártunk ismét. De sajnos se vele se nélküle kapcsolat mind a kettőnk részéről :(


16L

2010. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Sanyi volt.. de volt Attila is. Bár nagymamám mindig azt meséli nekem, hogy mikor megkérdezte kibe vagyok szerelmes az óvodából, az összes fiút felsoroltam. :'D és az egyik ikerpár az utcánkban lakott, és mindig elcipeltem őt "kommandózni" a házuk elé. :'D bár én már nem emlékszem ezekre.. csak valami olyasmi rémlik, hogy azzal a Sanyival egy napig "jártunk" és úgy szakított velem, hogy hazafele mikor sorakozó volt azt mondta, hogy más lány mellé akar állni. :( :DDD
2010. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dávidnak hívták,Én 4voltam ő meg 6. Úgy hívtam h Dávim.(mármint arra utalva h az én Dávidom)XD
2010. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!