Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a tököm az az SP, ki az a...

Mi a tököm az az SP, ki az a Dzsásztin bíbör, és hol van/mi az az Anti fitness?

Figyelt kérdés

Egyfolytában erről csacsognak a csajok az osztályban,én meg ideges vagyok.Gondolom valami sztárocskák,egy új ilyen tinidivat izé.Direkt nem akartam tudni,de már rohadtul idegesít egyfolytában valami mindenki kijabáááál espéééé jjé espéééééé!JÉESPÉ A S*GGEDBE!Nincs kedvem kiguglizni.

14L


2010. márc. 11. 20:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

OHHHHAAAAAA:OÉÉÉÉRTEEEM!(LOL Speedy kép)Há nem tom' nekem nem tetszenek annyira...de a Justinnak szép szeme van...asszemXDmeg az AFCnek se olyan rosszak a számai.Bár nem az én világom,de aszittem jobban fog fájniXDDe nem fogom felvenni a kedvenceim közé(Még)ha jobban mélyül majd a hangja és Totálisan saját karriert és stílust kreál,akkor lehet róla szó.Eklektikus vagyok 'azzeeee!

Mindenfélét szeretek és meghallgatok,jazzt,metalt,rockot,klasszikust,megvan a kedvencem mindegyikből,de vajhogy a korom ellenére nem vagyok kibékülve a mai,modern ritmusokkal.

Ha megkérdezek valakit arról hogy mi az az emo.:

1.Hülyén néz rám(Kb.mintha a bőröm lila-sárga pöttyösre,piros-kék-zöld csíkosra,és egyebekre váltakozna másodpercenként)

2.Elkezd hülyén gesztikulálni(phantomim)

3.Elkezd akadozva beszélni(mivel fogalma sincs hogy hogyan,miképpen,hányszor,kinek,minek,mennyire,mikor,mi okból,milyen céllal,merre,miért,mily módon,és egyáltalán MIT mondjon)

4.20 perc kínlódás után,míg végre megtalálták a berozsdásodott,ősrégi,fejükből füstölve és lángra kapva kirobbanó aprócska kereket,végre kipaszíroz magából egy mondatot:

-háttt...najizé tod,akik az ereiket vagdossák...

>pofon csapom gondolatban<>a kerék megint elrepül<

Ha van valami akkor ezt utálom.Na ja ha csőnacit hord vagy van egy vörös csík a srác hajában már vagdossa magát,vagy homokos.

Még valami:

Ha az osztálytársnők nem hagyják abba az SPÉÉSP irózatosan,brutális módon,gyilkos és mérhetetlenül HAMIS kántálását,leborul az agyamra a lila köd,és legközelebb láncfűrésszel megyek be.

Am bocs,a kisregényért meg hogy így eltértem a tárgytól.Muszály volt.Totálisan.

2010. jún. 3. 21:57
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Hű, hát én mindegyiket nagyon utálom. xD Bár Justinnak tényleg szép szeme van. *-*
2010. aug. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szúrni a kisfiúcskát! Sziasztok SP voltam!
2012. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!