Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a tököm az az SP, ki az a...

Mi a tököm az az SP, ki az a Dzsásztin bíbör, és hol van/mi az az Anti fitness?

Figyelt kérdés

Egyfolytában erről csacsognak a csajok az osztályban,én meg ideges vagyok.Gondolom valami sztárocskák,egy új ilyen tinidivat izé.Direkt nem akartam tudni,de már rohadtul idegesít egyfolytában valami mindenki kijabáááál espéééé jjé espéééééé!JÉESPÉ A S*GGEDBE!Nincs kedvem kiguglizni.

14L


2010. márc. 11. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Justin Bieber és 15 vagy 16 éves énekes most lett felkapott ezért van minden hol ő.Sp éS az Afc( Anti fitness club már egy ideje a szakmba vannak furcsa hogy nem ismered jó persze lehet hogy nem szereted de azért őket nagyából mindenki ismeri.Sp RnB-s szémokat énekel Anti fitness club pedig emo kinézetű banda:)
2010. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 14/L:)
2010. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ahhhhaaaaa!o0o
2010. márc. 11. 20:21
 4/13 A kérdező kommentje:

Oo

Mér' Sp ha Jb?(jólmegaszontam)

2010. márc. 11. 20:22
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Valamikor kosárlabdázott és "Speedy"-nek szólították.

Mellékesen Justin Bieber csak a tinik kedvence, igázából nem lehet zenének nevezni amit művel. A felnőttek 99%-ának nem jön be.

2010. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oh,oké világos...tudtam hogy valami kis tinidivat...
2010. márc. 12. 22:27
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Felvilágosítalak!!:):D



SP-t Éder Krisztiánnak hívják. Azért SP, mert régen kosarazott, és nagyon gyors volt. Az edzője pedig elnevezte Speedy Gonzalesnek( [link] xĐ), és ebből jött az SP(SPeedy Gonzales). Valószínűleg azért beszélnek 3ukról a csajok, mert nagyon jó pasik(L). kép róla: [link]


Akit te "Dzsásztin bíbör"-nek hívsz, az valójában Justin Drew Bieber, és 16 éves észbontó srác. Énekes, ugye ezt nem kell mondanom ;) :D Usher fedezte fel. Első slgerlistás dala a One time nagy sikert aratott világszerte. kép róla: [link]



Az Anti Fitness az az Anti Fitness Club, akik 1 emós kinézetű 4 tagú fiúbanda. Ők magukat nem mondják annak, de nagyon is azok. Hát, igazából róluk nagyon sokat lehetne írni, mert már évek óta zenélnek, de csak néhány éve törtek ki a Még vár ránk ez a föld című dalukkal. Egyébként magyarok és Tomi(frontember, énekes, gitár), Feka(dob), Miki(gitár) és Peti(gitár) a tagjai. Rengeteg rajongújuk van, nem rég még én is az voltam, de SP, majd Justin és SP miatt otthagytam őket, stílustváltottam. :)


Hát, ha elolvastad, akkor már lesz egy közös témátok a csajokkal a suliban :)

2010. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
*6-ukról
2010. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha van időd, akkor megcsekkolhatod ezt az oldalt az AFC-ről, ja és nem másoltam róluk képet xĐ: [link]



és az oldal: [link]



és itt van az, amit(álltólag) ők szerkesztenek: [link]

2010. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

ööö.. srry... xĐ megint Justint másoltam.. :$


akk mostjön az AFC: [link]

2010. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!