Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vki tud mesélni egy pár...

Vki tud mesélni egy pár dolgot az ügyfélszolgálatos munkákról?

Figyelt kérdés

nem az üfsz szidása érdekel h mennyit kell várni automata blablabla

hanem h milyen a munka? a beosztás ilyenek és milyen az ha vkinek hétköznapra esik a hétvégéje?! tök rossz lehet h mindenki melózik körülötted te meg otthon vagy pont akkor szombaton meg ők vannak otthon én meg meló.


2010. márc. 9. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én telefonos informatikai ügyfélszolgálaton dolgoztam, de nagyon szerettem. A végén ez is maradt a szakmám, csak feljebb jutottam a ranglétrán. Én szeretek emberekkel beszélni, és siker élmény, hogy ideges, mikor kezdi a hivást, de meg tudom nyugtatni, hogy jó kezekben van a gondja a hivás végére. A hétvége nem gáz szerintem, de attól függ, milyen tipus vagy, amúgy milyen hobbid, programjaid vannak. Most már nem vállalnék csak hétköznap normál beosztással munkát. Illetve ezek azért fix munkák, ha jól végzed a dolgod, van, ahol prémium vagy teljesitmény arányos jutalék is van. Szóval szerintem egy próbát megér :) Max felmondasz a próbaidő alatt, ha nem jön be nagyon.
2010. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

most is telefonos melóm van csak sales-ezek, és legalább rendszeres a munkaidő 1hét DE 1hét DU. és a hétvége szabad.

az a baj inkább a párommal együtt lakunk és legalább hétvégén láttuk egymást az alváson kívül, így azt is elvesztem, hétköznap meg olyan fáradt néha h nem is lehet hozzá szólni. Inkább ettől félek h nem lesz jó vége köztünk.

a hobbim a netezés játékok és van egy kutyám akit hétvégén vittem a parkba NAGY sétára amúgyis szoktam de a hétvége volt szabadabb. ezt megoldom, de én attól félek h a párommal sokat veszekszünk majd. furcsa lesz, mondjuk még nem vettek fel csak benne van a pakliban.

2010. márc. 10. 06:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ne vállald el, csak ha tényleg muszáj. A magánélet is fontos, ha te igy osztod be az idődet, semmi értelme felboritani az egészet szerintem.
2010. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!