Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átlátszik a fürdőruhám alsó...

Átlátszik a fürdőruhám alsó része! SOSmit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem latszik at hanem inkabb a ,,korvonala" latszik vagyis nem atlatszo de nagyon zavar hogy akarhogyan igazgatom mindenhogyan latszik bocs a kigejezesert a punim.Rikítós rózsaszín es szerintem azert lehet mert kicsit vekony az anyaga es nem olyan duplan belelt az also reszen mint nehany furdoruhan.Kene bele vlmk kis beles hogy kevesbe latszodjon,eleg draga volt es nem cserelik vissza szval kene vlmi jo megoldas.Ketsegbeesesemben az lesz a vege hogy meg bugyit is fogok ala venni.Legyszi segitsen aki tud es kimeljetek meg a humoros kommentektol.Elore is nagyon köszönöm.(es bocsanat hogy nem hasznaltam ékezeteket,kicsit siettem)
2015. júl. 9. 18:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Megtalaltam a helyes kifejezest a problemamra.Atlatszik a ,,tevepatám".
2015. júl. 9. 18:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Sose bánd!
2015. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél testszínű!!! anyagot, és varrd bele a bugyi belsejébe körben, cicc-cakk ölréssel.
2015. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!