Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem zavar ha átlátszik...

Titeket nem zavar ha átlátszik a bugyi vonala?

Figyelt kérdés
Arra gondolok nem olyan durván csak diszkréten látszik át akár 1 vékonyabb nadrágon,vagy szoknyában.Elég sokat láttam mostanában ilyet.Sajnos nem tudok tangát hordani ezért is érdekel ez most. 19/L

2015. máj. 28. 14:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
10%

Én sírok tőle, engem nagyon zavar, a legcsinosabb összképet is agyonvágja az áttetsző hagyományos bugyivonal. Még ha a színe nem is látszik, amikor sétál, akkor biztos, hogy látható. Főleg ha szűkebb egy kicsit is a kelleténél. Az a baj, hogy ferdén "kettévágja" a feneket, a legelőnytelenebb módon.


A francia bugyi sem játszik nálad (az azért sokat dob a helyzeten)? 32/F

2015. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Tanga miért nem lehet? Bizonyos ruhákhoz gyakorlatilag muszáj azt felvenni, különben tényleg rémesen fog kinézni a feneked (a férjem úgy szokta hívni az ilyen bugyikat, hogy 4 segget csinál :). Ha semmiképpen nem lehet tanga, akkor ajánlom a lézervágott testszínű bugyit, szerintem az intimissimi-ben lehet kapni, az nem nyomja le a farpofákat.
2015. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, főleg egy szép popsit nem tud elrontani. Ne érezd emiatt rosszul magad! 26/F
2015. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Úhh, engem is nagyon zavar. Éppen ezért inkább egy mérettel nagyobbat veszek fel vagy inkább franciát. De az tény, hogy egyes daraboknál még ez sem segít, szóval akkor muszáj tangát felvenni.
2015. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran látok ilyet, de egyáltalán nem zavaró. Főleg ha csak szépen diszkréten látszik át, inkább az csúnya mikor valaki 1 számmal kisebb bugyit hord (legyen az bármilyenféle) és belevág... :/
2015. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Engem is zavar, pláne mert szeretem a hagyományos fazonú "teltfenekű" bugyikat. Osztálykiránduláson készült képeket nézegetve jöttem rá, hogy szinte minden látszik ilyenkor, ráadásul, ha egy leggingsben vagyok és normálisan eltakarom a popsim egy hosszabb pólóval, vagy pulcsival, még azon keresztül is jól kivehető a bugyivonal.

Számomra a "magic cut" bugyik adják a megoldást, hagyományos fazon is kapható, főleg fehér, fekete és testszínű változatban. Amióta ilyent hordok, nem látszik a vonal.. Én a MOM parkban vásárolom ezeket a darabokat, elérhető az ár.

2015. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Magic cut bugyi rózsaszínben is kapható, nekem bejött, nem látszik át a vonal


[link]

2015. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez az a kép, aminek soha sem lett volna szabad elkészülnie...


[link]

2015. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Sose zavart, magamon sem, másokon sem, nem értem mi olyan gáz ebben. Mindenki hord bugyit. Miért lenne gáz ha látszik a vonala? Akkor a pasik is csak tangát hordjanak?? Fujj... márpedig nekik is látszik az alsógatya vonala.
2015. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Pamut anyagú tangával mi a baj ???

Ha nagyon átlátszik, akkor valami testszínű 'p*csatakarót' is felvehetsz. De én a megegyező színű tangámat venném fel. (tehát halvány, vékony anyagú zöld szoknya->világoszöld bugyi)

2015. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!